Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз пък от феврОари опъвам жиците на новия си фендер джазз басс :greenball: обаче имим проблем с 1ва струна не6то много се натяга и не 6те да стигне солл страх ме е да не я бъгна не6то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова питане, по - скоро перчене. Добър ход ли съм направил с Ямаха RBX374. Четриструнка, така ми я хвалиха, че не издържах-бордо, металик от Динакорд на 5-кьошета. Сега да има и кой да репетира всеки ден, че с тая работа.... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още една фукня от мен...както знаете скоро станах собственик на бас washburn b200....

след което забелязах, че живея срещу тази тролейбусна спирка:

080821-1.JPG

 

голям кеф ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз от в4ера се сдобих с съ6тата yamaha rbx 374 самоче черна много съм доволен но и аз съм като теб от работа не ми остава много време

ето линк4е същата е http://europe.yamaha.com/en/products/music...s/rbx374_black/

Редактирано от didotk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е съвсем различен вид техника, но ще се възползвам от колегиалността ви :drummer: и ще се похваля със следната новопридобивка :

 

picture_001_ff480.jpg

picture_004_e182a.jpg

picture_011_9b5d4.jpg

 

Поздрави! :)

 

P.S. ако все пак е проблем и уважаемият Мод реши, че не е уместна публикацията, да я изтрие, няма проблеми! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ред и аз да се похваля...днес сутринта пристигна това:

 

laney_1.jpg

laney_2.jpg

laney_3.jpg

 

На първа проба звучи чудесно, тепърва ще си го малтретирам :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, честита тротинетка .. ехехех ...

 

тая вечер и аз съм прекалено усмихнат ... отдавна си знам че ми трябва компресор и днес в рубриката за продажби изкочи един G-Major ииииии го отнесох. Та съм супер happy - чисто нов, запечатан, и с лека отстъпка от цената... кво му трябва повече на човек ... та го отнесох с кеф.

 

Да, това е вторият ми ама другият не излиза от send/return-а на китарният амп и днес облажих душата наново :offtopic-001:

 

сега ще се огледам за MIDI педалиера да мога и да цъкам ...

 

 

Остана ми само един рак-тунер и wireless, но всяко нещо с времето си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.