Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Мерси <_< . Само да добавя, че няма да го ползвам с неговия усилвател, а със стъпалото Роланд, с което се сдобих. Пробвах и двата варианта, с Роланда е доста по-чисто и малко по-силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разбойник, честито, човеко, това е басченце, което определено ме накара да се загледам доста... Красота е! Това е да имаш нерви да се прави инструмента... Хвала!

 

Офтопик: Скоро ще ида до Фактор-а за коланче, че моето ми извади раменцето :) Това май се очерата да е следващата ми покупка :)

 

Аз си купих с новичък калъф за басчето ми и една мнооого семпла стойчица за него, да ми седи небрежно в стаичката на почит :)

Скоро мисля за кубе... ако се намери някой Лариос, леле как ще се зарадвам... съседите също :):) Но това е за по-благи финаносви дни :) :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нека да се похваля и аз - днес си взех още едно басче:

 

http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe..._375/index.html

 

Отивам да се напия по случая! :godbless: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mephistofel, ха честито! Страхотно изглежда баса, онзи ден бях до Динакорда и аз в него се загледах :) Със здраве да си свириш на него :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито ти басче бре Антонио!!! :) Требе да се съберем да полеем талпите... :) Малииииииии колко има да се черпимммм :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , Антонио! Баааах колко яко изглежда .. убиец!!!

Да го скъсаш от бичене!!!!

Надявам се скоро и аз да му чуя душичката на туй нящо :beer:)))!

 

:pray::beer::beer:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията - все пак като Адско Величие съм се специализирал в крадене на души,та мисля и на басчето да му я извадя от свирене! :beer:

 

П.П. @don_pepinio и @DeathZone - ще,ще!!! :twisted: :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш по темата, но...:godbless:

Колонки за PC Creative Inspire 5.1 :godbless:

Чух солото на пиано на Дереш Шериниан от лайва 98ма с Дрийм Тиатър и си казах че ще намеря всичко негово което съм пропуснал... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тема с продължение: в G-mail-а вече се мъдри едно набързо скалъпено слап демо на любимата ми талпа. Нулеви честотни корекции, равен pickup balance. Красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз пак да се похваля - вчера се сдобих с една "играчка" - "Trace Elliot" GP11 MK V Bass Preamp съм много доволен! Да ми е честит - отивам да го полея - ама не с лейката! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз пак да се похваля - вчера се сдобих с една "играчка" - "Trace Elliot" GP11 MK V Bass Preamp съм много доволен! Да ми е честит - отивам да го полея - ама не с лейката! :)

аре честито г-н Митов,

браво за постигнатия от вас положителен прираст в апаратурен аспект!!

 

;)

 

:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.