Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чак за функя не е, ама да се похваля :cheers:

 

Взех си копие на SansAmp Bass DI, производство на "лошата" фирма Берингер. Казва се V-Tone BDI-21. Радва ме като звук, без пари е... кво друго да кажа :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито niki123bg и със здраве да басираш.

Преди време и аз си точех зъбите за V-Tone BDI, но просто ми попадна нещо друго. Как така ти излезе без пари :) Полваш ли изхода на DI-а за запис към компа, ако да, правил ли си сръвнение когато не е от този изход - интересува ме здраво, понеже си имам проблеми със записа на бас.

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито niki123bg и със здраве да басираш.

Преди време и аз си точех зъбите за V-Tone BDI, но просто ми попадна нещо друго. Как така ти излезе без пари :) Полваш ли изхода на DI-а за запис към компа, ако да, правил ли си сръвнение когато не е от този изход - интересува ме здраво, понеже си имам проблеми със записа на бас.

Еми аз имам V-Tone GDI-21 (китарния модел) - през XLR конектора звука на запис е доста по-добър - двата канала са напълно еднакви като сила и звук , не знам защо , ама намаля и ноиза (директно от ви-ампта звука има лек ноиз , като го прекарам и през туй - стана още по-малко) .

 

Никой да не се съмнява , вземайте ДИ-Боксове и :metalist:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито niki123bg и със здраве да басираш.

Преди време и аз си точех зъбите за V-Tone BDI, но просто ми попадна нещо друго. Как така ти излезе без пари :metalist: Полваш ли изхода на DI-а за запис към компа, ако да, правил ли си сръвнение когато не е от този изход - интересува ме здраво, понеже си имам проблеми със записа на бас.

Мерси :)

 

Ами аз го ползвам така - от неговият балансиран изход (XLR e) в един от микрофонните входове на мишпулта - добре си звучи. Сега пробвах и небалансираният изход - не усещам някаква разлика, освен че сигнала е с няколко децибела по-слаб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих с една Yamaha TRB 5 fretless - невероятна машина е, казвам ви :ph34r:

За сега е само за временно ползване, но се надявам да е по-дълго :)

 

http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe...s/70_TRB_1005F/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих с една Yamaha TRB 5 fretless - невероятна машина е, казвам ви :virtuoz:

За сега е само за временно ползване, но се надявам да е по-дълго :cheers:

 

http://www.yamaha-europe.com/yamaha_europe...s/70_TRB_1005F/

Ах, че красиво басче....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xb125.jpg

.....е те тва е мойта нова брадва...

доживях и аз накрая да се похваля в тоя форум с нещо по-свястно :rolleyes:

...китарката си я бива-5 струни+активна електроника,а и на външен вид направо цепи(нали си е брадва) :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахах и аз да се похваля - велика машина Орфендер :rolleyes: за 50 лева трета употреба и се наемам да я поправям и да си свиря :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахах и аз да се похваля - велика машина Орфендер :rolleyes: за 50 лева трета употреба и се наемам да я поправям и да си свиря :D

и след като си я стегнеш,ми даваш кубето ти за китара :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз пак да се захваля :cheers: Вчера си взех колона за бас, 2х10', марка Genz Benz, Enclosure series. Звучи смазващо :headbang: Остава ми само лампов усилвател...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честито! След лампурника ти пожелавам и още един свестен бокс и си в джаза :godbless:

 

Ха сега аз да се похваля:

Имам си нова балалайка - фретлес:

 

fretless01.jpg

 

fretless02.jpg

 

Адаптери Бартолини, струнник (макар и 6 струнен :godbless: ) Hipshot, струни Thomastik Infeld Jazz Flats, изработка Пламен Иванов. Акустично звучи екстра, още няколко дни и ще разбера как е и в апаратура :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.