Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Криейтвам нова тема, провокирана от един пост на Разбойника (благодаря да което :) ).

Целта на тази тема е, всеки да се изфуква тука с нещо в наш'та си област. Започвам ...

1. От миналия месец басът ми е с нови адаптери Villex

2. Пак от миналия месец, съм притежател на VXL Bass Attack

и понеже когато са изброени 1 и 2, винаги има и трето, тогава

3. Тоже от предидущия месец, притежавам и SR831QXLR

но си е срам и позор за мене (басси, темичката несъздадена и от фукария на срамота), защото все още не съм намерил кабели за да комплектовам чейна :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пук си купих ново перо с което да дращя по кремоната ..... оба4е незнам за кво го купих като не свиря с перо от 2 години :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди малко си преварих струните Стаг - все още не ми се дават пари за нови :ph34r: А и съм с нов адаптер- Пакмен къстъм мейд :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз пък преди малко си преварих струните Стаг - все още не ми се дават пари за нови :lol: А и съм с нов адаптер- Пакмен къстъм мейд :lol:

Аз това със струните го направих в началото на седмицата, макар, че мога да се изфукам, че имам един чисто нов комплект блу стиил струни

Да се изфукам flisk ми зе ключове от ибей, и пак от там имам активни МЕК адаптери, и да се изфукам, ще си имам фретлес догодина.

Не знам дали е за фукане, ама може и 1 глава 100вата лампова да избарам скоро за баса, ей така съвсем небрежно :lol:

ПС и да се изфукам вчера си купих много яки обувки за зимата цък

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
...

Не знам дали е за фукане, ама може и 1 глава 100вата лампова да избарам скоро за баса, ей така съвсем небрежно ;)

ПС и да се изфукам вчера си купих много яки обувки за зимата цък

А е просто небрежно да попитам - и такива работи ли можеш да избараш ?

btw: и аз искам такива обувки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе не е правя. просто малко едно добиче имах преди лампово и сега се надявам да тръгне ;)

не е пускано, щот имаше щети в него ;)

Аз пък искам да чуя тоя VXL Bass Attack :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам знаеш де живея, мое си донесеш басот или да басираш с моя, но озвучаването ми е на слушалки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре ще ми е да си побася с моят бас :P

ти ако идваш към шопско може да те замъкна в репитиционната да побасим в дует ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвсем скоро 6те се обзаведа с ето това, вече го пробвах и просто е страшна машина

http://www.12stringbass.net/master.htm? http://www.12stringbass.net/SansAmpReview.htm

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито @Martinez, със здраве да си го басиш. Как се сдоби с SansAmp-а, аз едно време имах големи мераци за него, но така и не ме огря.

btw: първия линк нещо не зацепва

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Честито @Martinez, със здраве да си го басиш. Как се сдоби с SansAmp-а, аз едно време имах големи мераци за него, но така и не ме огря.

btw: първия линк нещо не зацепва

Да и аз забелязах за линка - сори за което.

Един познат Х-Американец :virtuoz: си заминава за Щатите и ми го продава, тъй като тук просто ги няма.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се похваля и аз! От събота вече съм горд притежател на този бас:

http://www.firstguitarshop.co.uk/view_prod...665b7153591a096

Вече беше изпробван на репетиция и мога ад кажа, че е страхотен! Адски удобен, и с невероятно добър звук! :D

Опа - тъй като на линка има 2 модела да уточня, че моят е 4 струнния фретлес. :D

Редактирано от Storm Warrior

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито!!

готин бас изглежда :D

Какви са му адаптерите ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаптерите и цялата електроника е английска - Wilckinson. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По препоръка на fracture, и аз се изfuцk-вам с новата придобивка Ibanez SR905CNF. Да ми е честит и т.н. и т.н. :D :violin: :guitar: :):D:D:unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.