Jump to content
Българският форум за музиканти

На каква китара свирите?


kazimbutt

Recommended Posts

  • Отговори 204
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Yamaha ERG 121

erg121u_medium_jpg.jpg

 

Има 2 H и сингъл адаптери и като качество на звука и удобство е доста прилична. Естествено е глупаво да се твърди "от тази по-хубава няма, щото е моя", но за толкоз пари това е. Върши отлична работа. Единствено сингъл-а шуми много, ама то разбираемо :lol: Обмисля се вариант за смяна на адаптерите. Ама в не толкова близко бъдеще.

Другата талпа е един бас Пълдин, който беше тунингован на скоро, но нещо не ме кефи как звучи. И естествено реликвата ми - Руска акустична китара със 7 струни. Ама тя вече за нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта е Danelectro DC-3 с 3 lipstick :exclaim: адаптера. точно като на аватара ми.

ся, не е нещо невероятно, но пък е различна и в звуково и във визуално отношение. и вече не ги произвеждат. уникат просто :D

 

за тежки работи не става, ама 60те и блусче. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 6 китари.

1-акустична

2-акустична,7 стр.

3-ел. кремона (първата ми)

4-ел. UNIVOX AROGANT с флойд

5-ел. SQUIER STRATOCASTER 70'S

6-имам и един бас

:guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Squier Special Stratocaster - разликата от стандартния е само в това, че боята е як сънбърст, има 22 прагчета и 3 специални супер-изнервящо-шумящи адаптери

:D;);)

 

без малко да забравя - имам и кухарка орфей от 70те с 17 прагчета (след 5-то дрънчът всички), с запушена резонаторна дупка и съм и сложил един пиезо адаптер и 1 адаптер от електрически Орфей, който дава особено "кух" звук с дистер (и много микрофония)

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.