Jump to content
Българският форум за музиканти

На каква китара свирите?


kazimbutt

Recommended Posts

Преди време Ерик Клептън продаде легендарния си стратокастер с прякор "Blackie" за рекордната сума от 959 500$.Та мойта електрическа е имитация на стратокастер(трябва да кажа че за парите и-300 лв съм доста доволен)и прилича досущ на клептъновата.точно същата- черно-бяла.

Иначе акустичната ми е Yamaha-GA 60-също доста добра китара.Свирят се добре както класически неща така и фламенко,джаз и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 204
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Баси :rolleyes: вие всичките ли сте професионални китаристи.

Аз пък (се опитвам да) музицирам на Кремона (май до края на тази седмица надявам се). :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Кремона.Имитация на Фендер.На 7-8 години е,евтино я взех (80лв.) с 21 прагчета, без ръчка....Ама свири.И това е най-важното.И много си ми харесва.Жица да има друго не тряа :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах това:

http://img132.imageshack.us/img132/7733/260420063la.jpg

 

кухарка Орфей с метален (правен от некви ламарини) мост, изпилени прагчета, лакиран наскоро гриф (беше черен, но не от дървото, ами с 2мм черна боя, която се лющеше), електроника - нек адаптер и пиезо адаптер и култовото лого на главата "ЕЛЕКТРОН"

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

хубави китари :huh: моята първа беше една кремона на повече от 25 години другата беше незнайница над 10 години а сега сам сас Fender Squier Acoustic Pack sa 100

http://squierguitars.com/products/search.p...rtno=0930300021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Fender HighwayOne (Upgrade) Stratocaster цвят sunburst. Чудех се какво да си избера като подарък за бала ми и измежду видео камере, гъзарски часовник и кола избрах това защото ми е мечта още от малък (китарата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.