Jump to content
Българският форум за музиканти

На каква китара свирите?


kazimbutt

Recommended Posts

Просто ми хрумна тази тема и реших да я пусна. Така че - казвайте. На каква китарка дрънкате? Аз свиря на Stagg C542 (класическа). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 204
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Безмислена тема. Кво значение има на ква китара свира аз или еди кой си от форума? Ама щом те влече...

Мойта е Yamaha RGX420S, eлектрическа талпа, черна.

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е добра защото от старата е минало много време и доста хора сигурно са сменили китарите

 

 

аз сьм с Ибанец ама модела не се сещам пьк и не е аколо мен да погледна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта мотика е марка "LAZY" спешъл едишън..логото го изработи мистър...по-точно Дон JFOG... :ph34r:

Ами сника'га ще видим?

(само да не я шитнеш в Хит.бг)

 

Аз съм със B.C.Rich / Assassin :D

***********Serie Bronze***

 

bronze_assasin.jpg

самоче моята е черна :D

--------------------------------------------------------------------------------------

Като стана голям съм вдигнал мерника на един седемструнен Уарлок...

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моя разкошен инстумент :ph34r: Между другото тоя модел "Pacifica" май е по-добър от 112. Не съм свирил на 112, но имам такова чувство :D

pac120s.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свира я сеин Пълдин - не се смейте, много си е добра китарата. Пакман я ремонтира, навих и адаптери, и и смених аксесоарите. Излезе ми към 130-ина лв. всичко, не сега свири много добре, според мен и доста хора по-добре и от скуаиър, примерно. Скоро ще запиша нещо с нея, и ще го постна в авторска музика.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моя разкошен инстумент :ph34r: Между другото тоя модел "Pacifica" май е по-добър от 112. Не съм свирил на 112, но имам такова чувство :D

pac120s.jpg

така е. тия ямахички са стабилна работа, добър звук и готини на допир :D преди време малко остана да си взема такава :D

 

иначе я сом с Ибанецо РГ7321 - 7 струнная талпа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.