Jump to content
Българският форум за музиканти

Studio Projects B1 срещу Behringer B1


Neven

Recommended Posts

Звука, освен от микрофона доста зависи от микрофонния предусилвател. Вградените микрофонни ампове в пултовете Берингер не са много добри. По-скоро се ориентирай към някакъв микрофонен амп, примерно този или в краен случай този

Значи, ако правилно съм разбрал без значение какъв микрофон взема, няма да ми върши работа без микр.амп, така ли?

Благодаря за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, микрофонния амп в клипчето е ART Tube MP, който не е кой знае какво, но при всички положения е по-добър от вградените такива в пулта Берингер. Ако си решил да взимаш микрофона, защо първо не го пробваш в пулта и ако тогава не ти допадне звученето може да вземеш същия ART Tube MP като от видеото (чисто нов струва около 70лв.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме дали ще даде същия звук като този на клипа без значение какъв е пулта или не?

 

Може да не даде. Зависи дали ти е толкова дебела изпълнителката  :D  :D  :D

 

Не се стърпях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, микрофонния амп в клипчето е ART Tube MP, който не е кой знае какво, но при всички положения е по-добър от вградените такива в пулта Берингер. Ако си решил да взимаш микрофона, защо първо не го пробваш в пулта и ако тогава не ти допадне звученето може да вземеш същия ART Tube MP като от видеото (чисто нов струва около 70лв.)

 

И аз си мислех за този вариант да го чуя в пулта, само не знам дали ще го имат наличен...

Мислех си, и за друг микрофон на  Rode NT-1A но не знам дали с този пулт ще има смисъл от такъв микрофон-или звученето ще е пак сходно?

Най-близкия магазин на Дайнакорд ми е в Сливен нямам идея как е магазина им там, ако някой знае нека да пише?

Благодаря за помощта. :godbless:

интересува ме дали ще даде същия звук като този на клипа без значение какъв е пулта или не?

 

Може да не даде. Зависи дали ти е толкова дебела изпълнителката  :D  :D  :D

 

Не се стърпях...

Ами можеше и изкара да напиша, но кой знае какво щеше да си помислиш! Ни ми се вярва изпълнителката да е на тези килограми от здраве, така че надали е много смешно!

А лично на мен ми харесва как пее, слушам пеенето не го гледам... 

Благодаря за помощта по темата. Извинявам се за оффтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.