Jump to content
Българският форум за музиканти

Running Wild - Riding The Storm


Janick_Gers

Recommended Posts

Здравейте, това е част от песента на Running Wild - Riding The Storm. Скоро ще запиша и цялата песен. Китарите са свирени, а баса, клавира и тупаните са писани. Записа обаче е суровичък така че и с цялостните настройки трябва да си поиграя.

Аматъор съм и в свирене и в записване, така че давайте препоръки и забележки, мерси ;)

 

http://4storing.com/icvazx/8d740ce58ccbe80...1588203150.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тъй като гледам няма фенове, а аз съм го свирил това парче преди години по концерти. Звучи перфектно по мое мнение, единствено по преминаванията може да се познае, че е кавър. Много добра работа, браво! С нетърпение чакам да чуя цялото парче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е почти готово, остана само баса, а той ми е най-голямата мизерия..... Но май съвсем скоро ще го кача и него, но тоя път не направих интрото, а направо от къртачката :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем аз поне ги взимам готови от таблатури за Гитар Про :greenangel:

Затова се очудих, че имаш уменията и търпението да не ги крадеш, ами да си ги пишеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко :thumbdown: Тъй като и аз съм фен на групата, може ли да споделиш каква техника си използвал, за да се доближиш толкова сполучливо до тяхното звучене?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата, с която записвах беше Ibanez GRG270B. Тя беше прекарана към процесор Korg AX1500G. И съответно процесора директно в лайн ин на компота ми. Само, че от процесора ползвах само един дистър и абсолютно нищо друго. Всички други ефекти на китарата като - симулация на амп, ривърб, хоръс и компресор съм ползвал от самата програма, с която съм смесвал, а именно - Cakewalk Sonar 7. И бая време си играх с настройките особено на симулацията за амп и компресора :) Иначе барабаните и другите инструменти съм ги писал направо в сонара и съм им слагал само ривърб. Това е, дано съм помогнал и Up the Wilds (rock) ;)

 

Бай да уей, скоро мисля да кача кавър на Bad to the bone или Realm of shades... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко. Е то предполагам симулацията е изиграла е изиграла важната роля. Поздрави за успеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, може би си прав, то обаче нямаше кой знае колко голям избор на симулации в плъгина, който отворих. Та, прегледах, по-скоро преслушах ги всичките и American Lead-а ми се стори най-сполучлив. Gain - 6 ; Low - 5.5 ; Mid - 4.9 ; High - 5.5 ; Presence - 3.9 или 4, не помня точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Ееее, искаше ми се да го чуя и това кавърче. Голям фен съм на групата. Ако го пазиш още можеш ли да го качиш някъде другаде? Тук ми иска код за достъп до "екстра трафик" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, радвам се, че ти е харесало. Иначе го пазя да.... ето линк към 4shared - http://www.4shared.com/file/251840813/8356..._the_storm.html

Up the wilds (rock)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за реакцията. Причината да те попитам, е че пробваме да направим кавър на тази песен с мой приятел и мани-мани... налага ми се да пея :) С този инструментал мога да се поупражнявам като за начало. Имаш една виртуална от мен :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.