Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли Смисъл?


Katsko

Recommended Posts

Вие какво предпочитате - много публика и на никого да не му пука, че правите нещо на сцената, или трима човека, които безмерно ви се радват... Дет' се вика, най-гот е когато са дошли за да ви видят и чуят, а не за да си поркат бирите на джангър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вие какво предпочитате - много публика и на никого да не му пука, че правите нещо на сцената, или трима човека, които безмерно ви се радват... Дет' се вика, най-гот е когато са дошли за да ви видят и чуят, а не за да си поркат бирите на джангър :lol:

аз лично предпочитам да не са трима.по добре е да са 30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не разбра същината на въпроса ми, а именно - искаш ли публиката да се кефи, че свириш, или предпочиташ да си този, дето вдига джабала и пречи на хората да се чуят помежду си?

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало се е с предната ми група да свирим пред публика,състояща се от персонала на заведението и ЕДИН-ЕДИНСТЕВН КЛИЕНТ (Благодаря ти,Митак:lol:) ,защото когато си отишъл някъде да свириш си поел ангажимент и си длъжен да го изпълниш.Не всеки ден може да се свири пред 5000 души,въпреки че пожелавам това на всички тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи свирихме във "FANS" - бандата е "REFLEX", на -15 градуса - делничен ден .....вторник...малко хора......пред 20 човека забихме като пред 2000. Всички дето бяха там могат да го потвърдят.!!!! Така и трябва да бъде !!!!!.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бааах на -15 градуса пръстите ми се сковават доста злобно

 

ама иначе аз ако си направя дебюта и пред 1 човек който обаче да слуша ще се изкефя и ще дам всичко от себе си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да... Изисква се известна безкористност, за да си музикант. И за да дадеш всичко от себе си. На много хора. На малко хора... ? Хубаво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак не трябва да се забравя и другата страна на свиренето - да си доставиш удоволствие и на себе си !!! Така че колкото и човека да има в публиката , пак би трябвало да си свириш за собствено удоволствие !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не разбра същината на въпроса ми, а именно - искаш ли публиката да се кефи, че свириш, или предпочиташ да си този, дето вдига джабала и пречи на хората да се чуят помежду си?

явно не съм те разбрал :happy::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Независимо пред колко 4овека свириш трябва така даго направиш се едно си на Уембли и има 10 000 4овека които се размазват.но от друга страна независимо колко са хората трябва да ги разбиеш,и минутка ваздух да не могат да си земат.направиш ли го това публика винаги ще имаш независимо каде свириш.това е от мен и моито мнение. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

абе не че на Уембли,тия дето са на сцената виждат на повече от 20-тина метра пред тях ама аиде :) сичко на сичко вярвам, че адреналина идва от самата мисъл,че си се истапанчил пред 20-30 хиляди фена и си попиваш адреналина... :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не че на Уембли,тия дето са на сцената виждат на повече от 20-тина метра пред тях ама аиде :D сичко на сичко вярвам, че адреналина идва от самата мисъл,че си се истапанчил пред 20-30 хиляди фена и си попиваш адреналина... :guitar:

хмммм.....маи си много прав :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не че искам да съм краен ама и тва са глупости...попрочетете изказвамия на хора свирили пред 20 000 души по-добре,а?тука във форума я има 5-10 такива я нема....понякога емоцията да свириш в претъпкан с 200 души клуб е по-голяма отколкото на стадион,всичко е много по-"лично" дет се вика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако групата е повече от публиката?

 

Поне половината от присъстващите ако се провалите ще ви влязат в положението :D:D

 

 

Сега сериозно. Свирил съм пред по различна публика аз. От културните хорица, които винаги ще те аплодират, когато свириш на класическо пиано - там целта е да ти станат накрая. По сватби трябва да ги вдигнеш от столовете и да ги качиш по масите - целта ти е да земеш пари от тая работа - кеф няма. Когато обаче си казал че правиш нещо за удоволствие то го правиш за удоволствие. Каниш 3-ма приятеля и им казваш да дойдат да те чуят какво си направил и отиваш да свириш за тях и се раздаваш на мах. Правиш го защото си си казал че го правиш за удоволствие, а не за душевка чи*ия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.