Jump to content
Българският форум за музиканти

fxPansion BFD


the_gorer

Recommended Posts

Търся да купя пакета с барабанни семпли FXPansion BFD. Убих се да го търся това чудо, но изглежда никой го няма. Надявам се, че професионалистите от форума ще се отзоват. Ако някой го има и желае да ми го драсне на CD-та или на DVD-та, да ми пише на мейл vladdich@abv.bg , на ICQ 195119857 или да ми прати лично съобщение чрез този форум.

 

Мерси предварително!

 

И преди да почне караницата: Armaggideon, не се сърди, човече, бедни хора сме, крадем софтуер.

Sad but true.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Търся да купя пакета с барабанни семпли FXPansion BFD. Убих се да го търся това чудо, но изглежда никой го няма. Надявам се, че професионалистите от форума ще се отзоват. Ако някой го има и желае да ми го драсне на CD-та или на DVD-та, да ми пише на мейл vladdich@abv.bg , на ICQ 195119857 или да ми прати лично съобщение чрез този форум.

 

Мерси предварително!

 

И преди да почне караницата: Armaggideon, не се сърди, човече, бедни хора сме, крадем софтуер.

Sad but true.

и на мен също..B)

търся го от 1 година нета мие бавен:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го свалям през мулето от декември месец. :green:

Досега съм свалил:

от първия диск (общо 2.71GB) - свалени 2.51GB

от втория диск (общо 2.69GB) - свалени 2.40GB

Стискайте палци да не се окаже фалшименто някой от файловете, щото иначе :killyou:

Иначе така като гледам до края на март ще стане. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го свалям през мулето от декември месец. :green:

Досега съм свалил:

от първия диск (общо 2.71GB) - свалени 2.51GB

от втория диск (общо 2.69GB) - свалени 2.40GB

Стискайте палци да не се окаже фалшименто някой от файловете, щото иначе :killyou:

Иначе така като гледам до края на март ще стане. :P

:)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз самия го смъквам от еDonkey и от първия диск (2,74 G) съм смъкнал 841 Megs. Според програмата ми остават 150 часа да го смъкна цялото, ама те толкоз оставаха и в началото, а ето, че вече половин месец го смъквам.

Изглежда Delian го има. Ще взема да му драсна някой ред, щото ме мързи да го смъквам тоз гигабайтовия добик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако междувременно някой друг от търсещите го набара, да се обади моментално. Адски ми е спешно да си го набавя в най-скоро време, защото имам тука едно Goregrind проектче, дето не търпи отлагане. А за такъв вид muSICK трябва да се ползва нещо, което възпроизвежда нечовешки тъпани :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам разтърсете се бе, само аз ли ще давам зор тука? От това, което съм чел за би-еф-дито съм се убедил, че друго не ти требе, независимо дали свириш джаз, блус или дет метъл. Всички го искаме, дай да направим подписка и да я пратим на някой Warez сайт муахахахахаха :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да даваш зор по-бързо няма да тръгне да даунлоудва. :beer:

При мен капе с 1-2к, но щом съм свалил 5Gb, все ще дочакам да се източат и оставащите 400Mb, защото нямам път към София скоро. Иначе като се източи и аз бих го дал на всеки, нп. Дотогава ползвайте Drumkit from Hell, на мен ми харесва как звучи за метъл. (лично мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Drumkit From Hell Multiformat, но BFD-то е многократно по-добро. и то не само защото е към 9 гигабайта (то и автентичният Drumkit From Hell е толкоз), а заради вградената му функция за хуманизация. Ако ползваш Battery, Drumkit from Hell, или Imperial, и искаш реалистични барабани, трябва да си играеш да настройваш велоситито на MIDIтата, а това са часове досадна работа и то само за една песен. BFD ти дава възможност да ти рендомизира семплите дори самото MIDI да е право като дъска откъм велосити. Ей затова го искам него и само него.

 

А иначе едва ли има по-добри фусове от тези на Drumkit From Hell. Просто са невероятно реалистични, ама кат не ми се занимава с MIDI оптимизация... Те от FXPansion направиха конвертер за Drumkit From Hell и сега звуците от DKFH могат да се конвертират в BFD формат и да се ползват с BFD :cheers:

Маса куул, а?

Лошото е, че автентичния DKFH e около 10 GB, така че ако трябва тепърва да го смъкваме и него само заради готините му фусове, то по-добре да си караме с оригиналните звуци на BFD. Обзалагам се, че и те не са никак лоши :cheers:

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам БФД, имам Дръмкит фром хелл двете версии - едната е на 1двд, другата е на 9двд-та. Склонен съм да ги дам, стига да не ме накарате мен да ги копирам - кажете кога и къде ще пием бира и ще копираме двд-та и нямате проблеми B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.