Jump to content
Българският форум за музиканти

доволни ли сте?


ronia

Recommended Posts

До сега никога не съм бил, освен от един път, но тогава беше ОК заради настроението което стана, не заради звука или пък изпълнението на групата.

Със сегашната още не сме видели сцена, но със сигурност няма да има много забележки, щото са най-върлите момци с които съм свирил. :headbang:

А аз там съм басист, няма какво да съм недоволен от мене си. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

аз бих казал че сичко зависи от групата и членовете и.а що се отнся дали изкам да променя нещо оооооо да сьс сигорност.но има и неща които и публиката влиае много ако не то поне 40/50%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много си се кефя на свиренето... Не че мога да свиря като IBobz или Delian, ама е тъй... кефя си се бе да му се невиди.

 

Едни такива ги попържвам кат ми да дат китара, барабанки... изобщо не ми дреме с какви термини ги означават музикантите. Даже ми става до известна степен неприятно като трябва да слушам не добре координирано свирене на други хора... ей, откачам от гадост... ако се случи на мен, просто сменям хората.

Щото за мен всичко е ритъм и вибрация. Всички инструменти са ударни и чувството за ритъм е първостепенно... тук не говоря за такт (моля да не ме плюете като казвате "Ами безмензурните творби, български най-вече?!").

 

Та така... ама от 6 години не ми се е удавала възможност да си посвиря с някого за кеф. С един френд мислим да забиваме, ама го чакам да доде у София.

 

Но... без усилвател за инструмента си (или и микрофон) и монитор за мен НЕ ИЗЛИЗАМ на сцена. Колкото до.

 

Толкова и ре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Според мен, истинския музикант никога не е доволен от себе си. Може да бъде доволен от общото си развитие като цяло, но никога конкретно само от една изява.Всеки път научава нещо ново, стреми се все по-добре да се изразява, за да може публиката да потъне в атмосверата, която ТОЙ създава, да го разбере, да разбере неговия поглед към света, към хората, към любовта, към емоциите, които изпитва и т.н.-с 2 думи-на сцената-"съблича се гол"...може да усети нещо дори непонятно за него в този момент (определено чувство или емоция например), което се развива и узрява с течение на времето. Това е истината според мен-РАЗВИТИЕ И УЗРЯВАНЕ (като едното съвсем естествено води до другото)...и както следва:МУЗИКАТА се развива и узрява паралелно с развитието и узряването на ЛИЧНОСТТА (дори гениите не са изключение в този случай) и затова ние трябва да се стремим именно към тези неща!

Моят девиз-НЯМА "ЗНАМ СИ ГО" :greenangel:

Както казах по-горе, всичко това-СПОРЕД МЕН!!!

Редактирано от glezlata007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехехехе!

Спомням си един много комичен момент, когато след поредния концерт на който баса не се чуваше както трябва и цялостното озвучаване беше отвратително и басиста се изцепи в израз на недоволство: "Аз повече няма да свиря с нас!" :metalist:

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.