Jump to content
Българският форум за музиканти

доволни ли сте?


ronia

Recommended Posts

Въпросът ми е към тези от вас, дето са с повече опит на сцената.

 

Доволни ли сте от изпълненията си на живо?

 

Има ли неща, които зависят само от членовете на бандата и които бихте искали да промените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... доволен ама винаги може ПО-ДОБРЕ :metalist: Така, че имам тоя порок колкото и да се старае "колегата", да му меля на главата да се старае повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е към тези от вас, дето са с повече опит на сцената.

 

Доволни ли сте от изпълненията си на живо?

 

Има ли неща, които зависят само от членовете на бандата и които бихте искали да промените?

aаз доста рядко съм доволен,обикновено се опитвам да запомня веднага след свирене или на другия ден кво не ми е било наред и кво съм направил добре за ди си поработя/помисля над това следващия път като свиря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз не съм доволен от себе си ама хич....не ставам много много.

Моето мнение като цяло е, че когато музиканта е добър и опитен озвучителите нямат кой знае каква работа. Както и че когато можеш си го можеш без значение от инструмента(разбира и това е относително)Така че ако на сцената нещо не се получава много рядко е виновен някой друг извън групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично никога не съм бил доволен от себе си на концерт, че дори и в студио. Вярно е, че аз по начало съм перфекционист, но то мойто малко граничи с мания. Изобщо не си и мисля, че някога ще съм доволен от себе си - просто дори и да сътворя нещо страхотно и да го изсвиря така, най-късно след седмица започвам да си се дразня, но от друга страна това е един вид стимул за развитие. Според мен, ако човек в даден момент е напълно доволен от себе си, това по някакъв начин спира развитието му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 положения, или си доволен или си по-малко доволен. Аз свиря 5 вечери на седмица по 5ч -5ч и 30мин, и малко или много се похабявам, но съм доволен че съм на СЦЕНАТА !!! Неможе да си на 100% всяка вечер!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен ли си - мъртъв си... От около 300 участия на живо, помня само едно, от което ми останаха добри спомени, защото бях максимално концентриран и не сбърках нито веднъж... понеже ми умираше корен на шети горе вляво. Друго от това участие не помня. А за студийните работи... НЕ, НЕ, НЕ и пак НЕ, макар да съм сигурен, че колкото пъти и да ми се удаде възможност да ги презапиша, отговора пак ще е НЕ, не е това, което искам, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма нищо по хубаво от тва да обсъждаш грешките на другите за тва колкото повече грешки толкова по забавно ....... та аз лично смятам че безгрешен музикант няма въпроса е дали може поне малко да орави положението след като обърка :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,може би защото съм си надувка,обикновенно си се кефя на свиренето.Все пак мисля,че трябва да си даваш реална оценка и да работиш там където най-много издишаш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз мисля 4е репетицията е там яко да мажеш и да сереш когато незнаеш,стараеш се да из4истиш грешките си не само един а си4ки.и като излезнаш на концерт да дадеш си4ко от себеси и да извадаш наи даоброто на което си способен.но винаги има кибици кадето нещо малко да е шати кажат:4акаибе как шаго обаркаш тва или за кво го изсвири тва.секи тогава се прави на голям свира4 и такива хора не ми харесват.даже не им обеащам внимание :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко съм доволна от себе си... Особено ,ако има запис на лайфа :) ,но всички знаем как стоят нещата със записите и как усещането от участието никога не се припокрива със записаното.

Напълно съм съгласна с последното изречение на iBobz:

Според мен, ако човек в даден момент е напълно доволен от себе си, това по някакъв начин спира развитието му.
:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм краино критичен към себе си.Дори когато 70% от публиката ми казват че е било много яко хмм....как да се изразя-някак си не им вярвам.Може би защото сам си знам грешките и сам си ги забелязвам ли....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ, никога не се кефя на начина по който съм си изсвирил нещата. Просто.. знам си, че мога и по-добре и се дразня леко. Само веднъж горе долу си харесах записа на една песен на пърпъл като свирихме. Ама пак не ми харесва достатъчно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз се премирявам с това ,че повечето от хоата в публиката забелязват само 1/2 от грешките които правя.. :godbless:

абе винаги може да си най-доволният човек на земята,стига хората да харесат т'ва което сте направили, независимо как и колко добре се е получило... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм бил доволен...но мисля , че така трябва да бъде....по този начин/както каза IBobz / се осъвършенстваш... пък и както казва Ричи Блекмор: "Никога не съм бил доволен..но рока не трябва да е удобно нещо"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.