Jump to content
Българският форум за музиканти

Не така


Ивелин

Recommended Posts

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евалата, брат!!! Чудесно изпълнение и инструментално и вокално ! :greenangel: Много меланхолично звучиш! :hysterical:

 

 

Единствени две забележчици, има три тона на паралелна терца на китарката пред припева, които май си пропуснал, но които според мен носят много емоция в оригинала и другото, на моменти при високите тонове ми се струва, че малко стягаш гласа си.

 

Иначе поздравления за изпипаното парче!

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това оминоряване на предпоследния акорд (Bb) преди доминантата, както и липсата на 7-ца в Gb след припева нарочно ли са така или?

 

Иначе евала за кавъра :greenangel:

 

Аз бих барнал малко ембиънса на барабаните, че ми е сухичко, ама това си е мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Вьлчий:

То по принцип няма китара в моя вариант, само лек дист за повече "емо"-припев! :girl_cray2:

Ще чуя за какво говориш и ще го вкарам - парчето го правих по спомен.

 

@Зоната на здрача:

- акордите: много ме критикуват, че ползвам акорди с много "витамини" и реших да "опростя" вариант. Иначе Вь - пианото свири чист, а Rhodes-a (13) в широко. Gb си има маж7.

- барабаните: то барабанчето ми откьрти главата на "нови" уши!!! Много е силно, а сухотата е щото, нарочно сьм махнал room-миковете, за да не е толкова "EZ".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използваш ли Autotune в композицията?

Никога не ползвам autotune за себе си. Предпочитам разпяването с пиано, при което гласа стабилизира тоновете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По коя система? ;)

 

Моля ви, не цитирайте предходни постове - излишно е!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Gb(Bb в оригинала) имах предвид, че по принцип е 7, а не maj7, а Bb(D в оригинала) е мажор с терцов тон в баса ;)

 

Просто така стават малко ресторантски преходите, та се зачудих защо си ги направил така тия акорди B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.