Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Owners' Club Bg


gueorgues

Recommended Posts

И така - както написах в темата за Гибсъните, където поспорихме за известно количество време с колегите (ето и доказателство, че в спора се ражда истината) пускам тази тема и дано се получи.

Призовавам всички добронамерени и ентусиазирани собственици на Гибсън да се присъединят за да установим колко човека сме все пак горе-долу.

Моля, пишете всички ваши идеи за това какви правила е редно да има един такъв клуб (според мен е редно, когато се събере една група хора да има правила за функционирането на тази група - иначе в повечето случаи се разпада.)

Ами да действаме. ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А собственици на Gibson-копия ще приемете ли в клуба?

А съм сериозен почитател на Gibson, но поради обясними финансови причини притежавам копие. Също е от махагон, "сет-ин нек", кленов топ и ще ми е интересно да го "сдавим" с оригинали. ;)

Снимката е на аватара ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам Гибсън (само Винтидж копие на SG), но бих желал да се докосна до един ES-335. Надявам се да има такава опция в клуба. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10659480068173796591252341906Uf77jfq2RlMvZVe72jbc.JPG

 

- Standard '03

upgrades: 'Gotoh' locking klusons; Speed knobs

 

- Custom '87

upgrades: 'Grover' Locking Tuners; 'TonePros' T-O-M w.'Graph Tech' saddles; 'Suhr - Aldridge' n&b pickups; 500K pots; Push-pull coil split; Push-pull phase shift

 

 

Като направя снимки - ще има и още!

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и тези които минаха през мен по хронологичен ред (една, Standard Faded нещо ми се губи, но не ми се ровеше по стари снимки)

 

gibson_red.jpg

 

Студио без модификации

 

studiopluslimited.jpg

 

Studio Plus Limited ( PAF вместо 490 и 498)

 

me_and_stefanie_web.jpg

 

Standard без модификации

 

_2__azsg1.jpg

 

настоящият ми Стандарт, кл'човете са сменени със Grover Locking Roto-grip

 

Сори, че снимките са в контекст, нямам други под ръка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наиграх се с китари - оставих си най добрата. :hysterical: The Guitar дет' се вика...

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.