Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Охх,след тия хубавици направо ми е смешно изтерзаното и леко моднато Студио (друг струнник и ключове Grover)-

9864046265084577471252349927BCxNDALEehIVOUKLAO91.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм след кандидат-Gibson собствениците :cheers2: Още ме е яд дето изпуснах ей това преди време, Сега сигурно е двойно по-скъпо:

DX84AWCH1_.jpg

Gibson Explorer 84 Reissue

Редактирано от edgecrusher

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като видях с какво разполагат някои колеги малко ме е срам (и завиждам) но все пак да ви я покажа. 95616048518308876131252354162kfwK8YlZWpJpuYsnNNWi.JPG

И за да не отварям нова тема да попитам за ъпгрейда който сте правили по китарите, специално ме интересува смяната на ключовете с грувър, защото при мен са с два винта захванати а грувъра са с един, какво се случва с другата дупка вижда ли се, покрива ли се...

Също така ми направи впечатление новия Guns n Roses там Робин Финк и Бъкетхет използват някакъв бутон нещо като off/on ще се радвам някой да даде подробности. :cheers2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И за да не отварям нова тема да попитам за ъпгрейда който сте правили по китарите,

Отвори моля :hysterical:

Към останалите съфорумници - моля, да не излизаме извън темата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2057/20...Q0B8upgj5F2.JPG

Ето това съм аз с моята китарка...

Gibson Les Paul Standard-50s Reissue

Upgrades-Seymour Duncan Distortion Pickups/neck and bridge position

Редактирано от Smokejack

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това (според мен) е един от най-добрите варианти на Standard предлагани от Gibson след възстановяването на LP-серията (1968)!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
^ Това (според мен) е един от най-добрите варианти на Standard предлагани от Gibson след възстановяването на LP-серията (1968)!

Съгласен съм docc,китарата е невероятна и звучи чудовищно.Освен това се е доказала вече за година и половина като 100 процентов workhorse,тъй като повечето ми участия са свързани с пътуване горката е видяла какво ли не,но не е мръднала.Освен това,мога да се похваля,че John Norum има абсолютно същата включително и конфигурацията от адаптери. :godbless:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-якия клуб... с най- готините китари!!! Аз съм горд собственик на Gibson Les Paul premium plus!!!! Снимка ще сложа утре!!!2 :girl_witch:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.