Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Owners' Club Bg


gueorgues

Recommended Posts

IMG_2015-08-27%2011%3A55%3A41.jpg

 

 

Аз също притежавам един Гибсон, сега е при брат ми.

И въпроса е - коя от снимката е тя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, айде стига на всяка манджа мерудия.

Кой е Гибсъна може да се установи като се пипнат и трите китари и се свири на тях, и то от някой който може да свири, има опит и още куп условности.

С тая куца и тъмна снимка какво се опитваш да ни убедиш: че Греко и Бърни са върха на сладоледа и Гибсън, които те откровено 

копират не стават за нищо? 

 

Що ли китарист от ранга на Николай Карагеоргиев свири на Гибсън? Щото разбира по-малко от Джими от Варна!

Айде писна ми вече!

 

Кольо честито!

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече я показах в любимата ни тема, но да се запиша официално и в "клуба"  ;)

 

20150613_172317.jpg   20150613_172449.jpg   20150613_172527.jpg

 

Gibson 2003 Les Paul Standard

 

Оригиналните адаптери (Burstbucker Pro) са заменени с комплект бели Seymour Duncan Distortion - Bridge и Neck.

Оригиналните ключове (не успявам да открия инфо кой точно модел са), са заменени с Grover.

Редактирано от Yanni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти добрата. На мен лично, този финиш много повече ми харесва от тия по-барнатите горе. Честитка и може ли още снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не поясних, снимката не е на моята , но изглежда точно така и е много приятен на пипане финиш  ;) ще кача снимки , но нямам под ръка сега.
Адаптерите са burstbucker pro. 
Тялото е с камери. 
2011 г. точно по времето , когато Гибсън имат проблеми с FBI и по тази причина фретборда е   baked maple,  което  малко ме притесни в началото но сега  съм ок с това , даже го намирам за предимство, допълнително     помага за   това ниските да не мътнеят .

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал този евтин модел да предизвика интерес , още по малко пък  от страна на Les Paul Standard Owners :)

Намерих снимка от тези , които ми беше прати продавача(иначе сигурно няма да се наканя) , не са много добри но дано да задоволят любопитството :

8440794Z.jpg8440807O.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, изглежда много добре, а и аз, макар, че имам Стандард, свиря почти през цялото време със Студиото ми и страшно си го харесвам. Това е единствената  китара, която съм си купувал два пъти :yes:  (купих я, после я продадох, когато минах на Стандарти и после реших да си я откупия обратно)

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Les Paul Jr и Les Paul Melody Maker имат по-особени финиши. В общи линии не са стандартните за Gibson. С бюджетните модели тотално са избягали от традиционното си.

Честито на всички Gibson притежатели от темата!  Аз като си надвия на масрафа също ще си купя такава ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.