Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Owners' Club Bg


gueorgues

Recommended Posts

^Чакаме снимки. И другите да не се ослушват...знам поне още 2-3 ма с Гибсъни. Слагайте снимки , да не посочвам

по имена, не се крийте! l034.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара и грозна снимка - LP Classic Antique & '57 /plus pickups. ам' кой знае кога ще се наканя за нова и хубава

DSC00320.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Чакаме снимки. И другите да не се ослушват...знам поне още 2-3 ма с Гибсъни. Слагайте снимки , да не посочвам

по имена, не се крийте! l034.gif

Бе и аз знам,че и с по няколко Гибсън,ама не влизат във форума.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни бижута - пълнят ми очите, че ме и изкушават дори и аз да 'върна празните бутилки' (че само с едната заплатица тия съкровища май не се придобиват).

 

Някои щастливи притежатели (те си знаят кои са) демонстрираха подобаваща щедрост и към събратята от форума - и от цялостното музикално съобщество, като подкрепиха материално задаващия се Фестивал 'Кръстопът'.

 

Други, с не по-малки възможности, са позаслепени от блясъка на хрома и златото по безценните им инструменти и не са видели една оранжева картинка, дето често изскача и на тази страница. Като картинката в подписа ми.

 

Призовавам всички да кликнат на тази картинка и да прочетат за какво става дума. Знам, че доблестните притежатели на най-добрите китари в страната няма да се направят на слепи и глухи за нуждите на събратята си - музиканти.

 

Хайде, Гибсън-клуб - вие сте само на един клик от безценен принос за най-значимото събитие откак съществува този форум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова ми е приятно да гледам такива красиви китари... надявам се и аз някой ден да имам гибсан :coolp: успех с китарите !

Редактирано от slavito_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Три Много Специални Гибсъна

Окачени на още по-интересни закачалки

 

 

Попаднах на едно видео и, понеже много ме кефи, щях да го пусна в 'Говорилня' - но там масите нямаше да го оценят. Реших, че само ценителите в този Клуб ще изпитат удоволствието да видят култовия инструмент в ръцете на не по-малко култови фигури (някои - в неочаквани роли). Кой води, кой следва; кой свири втора соло-китара и кой е най-добрия ритъм-китарист на Земята... И най-важното: с какви талпички са избрали да се джемят и кефят? (Нямаше ли Фендери за тях?)

 

Приятни минути с легендите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да бе, много лекинко! Красавец е! :cheers2:

 

Аз съм горд собственик на Gibson Les Paul premium plus!!!! Снимка ще сложа утре!!!

 

gopesh ти да не се уплаши, че искат пари за фестивала и ся не показваш китарата, за да не те помислят за бизнесмен?

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз да се разпиша скромно -

LES PAUL STUDIO EB CH

 

http://bir4o.snimka.bg/hobby/harmonica.312497.15256035

 

с коректното и любезно съдействие на visiart.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.