Jump to content
Българският форум за музиканти

Троскот


rocksz

Recommended Posts

Представям ви албума на заралиите ТРОСКОТ. След многогодишна пауза от пиене и едене :cheers: решиха да свършат нещо полезно и записаха този албум. В него има парчета , създадени още в средата на 90-те, както и съвсем нови. За любителите на хеви-метъла, приятно слушане! :hysterical:

 

www.myspace.com/troskot

Редактирано от rocksz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

браво, много се изкефих, а доброто впечатление започва още от името(сериозно говоря :offtopic-001: )

слушането беше приятно :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Я БРАО БЕ ПИЧОВЕ МНОО ЗДРАВО НАБИВАТЕ - мноогооо...--учуден съм от този град пулен с некви гадни чалгарки и мазни чалгари такива здравеняци кат вас...

без да искам да кажа нещо лошо но едно лято имах щастието да буда в ст...и се разочаровах от хората..но мацките са ви готини и лесни :hysterical:)

а вие забивате здраво наистина мноо яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици бях писал в темата за бг-траш, че търся Троскот и днес това ми идва като подарък направо :) Всъщност тя темата е от повече от месец, но не знам как съм я изпуснал.

 

И малко критика - липсват някои култови парчета като 17-ката, Келнерката, Бръмбар, вашата версия на Батери с фенерчето :thumbs_up:

 

В момента в какъв състав сте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велик траш. Само вокала трябва да е малко по-убедителен и " да си влезе" в образа на това за което пее. Напомня "Ь" на места.

Аз бих "раздрал" малко вокалната партия ала Томи Арая. Сега вокалите са леко пънки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar: много Ви се зарааадвахххх ;)

много Ви благодаря за мненията много са важни за нас

м/у другото албума ни се разпространява безплатно и ако някой иска да го има трябва само да пише и ще се разберем как да го получи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици бях писал в темата за бг-траш, че търся Троскот и днес това ми идва като подарък направо ;) Всъщност тя темата е от повече от месец, но не знам как съм я изпуснал.

 

И малко критика - липсват някои култови парчета като 17-ката, Келнерката, Бръмбар, вашата версия на Батери с фенерчето :punk_guitar:

 

В момента в какъв състав сте?

Здрасти Cliff в момента сме в същия състав както от времето на 17-ката :D- Вальо китара,вокал; Миро китара; Милослав бас и аз- Ваклин на барабаните....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

албума ни се разпространява безплатно и ако някой иска да го има трябва само да пише

 

Евала! :punk_guitar:

Шапка свалям на такива музиканти... а и музиката ви си струва слушането, въпреки че от доста време не ми се е дослушвало хеви... това ми допадна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооооооооооо нправо ме ударихте в едната от кръвните групи с този Металика привкус

Много хипер турбо мега класическо метал звучене от края на миналия век.

Предполагам е от ЕГН-тата ни :) За всеки влак си има пътници ,аз си купих билет за вашия

 

:thx:B):headbang: :headbang: :headbang::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.