Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими бИрабанисти и дръм поздрави


Recommended Posts

Ето на какъв веселяк попаднах, следвайки горната връзка:

 

може да сте го видели вече

Хмм даа... Да им имам позитивното отношение, самочувствието и бързия десен крак на всичките тия...

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=LgdyIHHnbBM

Велик барабанист и пианист

Стига бе! Въобще не знаех, че Jack DeJohnette свири и на пиано. Ама като си бил сайдмен на Keith Jarrett толкова време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от Бени Греб:

 

 

 

 

Хмм даа... Да им имам позитивното отношение, самочувствието и бързия десен крак на всичките тия...

За американците има явен смисъл да се отдават изцяло на страстта си, защото тяхното общество цени талантливите хора. Имат свободата да се изживеят като такива. Това ги прави амбициозни, работливи и силни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Изкефи ме, вкара яки неща тоа! ;)

 

Най-готиното е, че води с лявата. На мен това ми е една от основните цели в дръминга - да свиря всичко с лява на хай-хета... :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни като Baby Thomas и аз съм на вълна open и cross playing. Като левичар, първо естествено ми дойде

отворената постановка, но реших да се уча, така както го правят хората обикновено.. Може би му е дошло

времето да опитам отново да водя с лявата поне на хай-хета, а райда да си стои на "традиционното" място.

Ето и едно видео, струва ми се доста полезно, а и дава интересен поглед по темата B)

Поздрав :cheers2:

http://www.youtube.com/watch?v=UKW1yNyB-PI

Редактирано от e-dinko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.