Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв е басът?


разбойник

Какъв е басът?  

178 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 86
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не че не я използвам, и не звучи хубаво на някой места, но мисълта ми е ,че чара на китарата нещо не ми допада <все пак е евтин баса и не е кой знае какво като звук и изработка>и понеже наскоро се лиших от 4-ния ми ибанец, много ми е домъчняло за такъв, та за това!!колкото и смахнато да ти звучи :happy:

Сега се разбрахме :happy:

 

А защо ти се е наложило да се разделиш с 4-струнния си Ibanez и за чий ти е било да прибегнеш точно до Yamaha?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

май аз съм си сам във колонката на 6 струнните басове ...свира със корт артизън А6 модел -4ист импрегниран клен. върху двете 6ини има малко 4ерен кедър...преди имах съ6тия, но петица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз си чегъртам на оръфаната Орфейка - 4 струни. Скоро се надявам една акустична бас китара да набарам (4 струнна), а за по-натам съм замислил един КОНТРАБАС(отново 4 струни). :cheers: :cheers: Иначе гласувах за 4 струнна бас китара, поради сегашните обстоятелства, иначе съм с три ръце за КОНТРАБАСЪ!!! :headbang:

 

 

 

ПС: с нормална настройка играя

Редактирано от Радослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тук имаше мнение на Радослав, което преместих като нова тема в "Купувам продавам предлагам" - ето тук :blink:. Офтопик си беше, но реших да не хвърлям в кофата а да помогна...май. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз свиря на 4 струнен "Westone Spectrum Series II Rock Model" и в интерес на истината съм много доволен от него :) не мисля скоро да мина на 5 струнен причината е проста искам да се науча да свиря на 4 струни и не само да се науча а да могада използвам пъните им възможности до такава степен че да ми потрябва 5-та струна тогава вече мога да мина на 5 струнен но не и преди това B)

така че май стана ясно вече че давам своя глас за 4 струнен БАС B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.