Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с процесор Digitech RP150


debelak78

Recommended Posts

Мерси на всички които се отзоваха ...... друг път ще си знам че който бърза далече не стига!Вчера с един траф от 220> на 110v си използвах оригиналното захранване и всичко беше на 6,процесора цепи само дето ми е първия и сега ще падне разучаване .... хахахахаха ..... между другото това трафче си го взех за 7 кинта от един магазин на бул.Гоце Делчев в София "елимпекс" мисля се казваше магазина имаше доста такива неща и мисля че ще са по евтини от Конрад понеже по малко го знаят ....това е .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е супер, ма зависи и колко е мощността и дали ще стигне за конкретната джаджа. Както и предвид кЕтайския произход да се остави лееек резерв. Все пак е редно да се съобразят тия неща. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е супер, ма зависи и колко е мощността и дали ще стигне за конкретната джаджа. Както и предвид кЕтайския произход да се остави лееек резерв. Все пак е редно да се съобразят тия неща. :greenball:

 

Ами имах на предвид съвета на fluti ,че един 20 ватов ще ми свърши работа този който си го купих е 50w имаше и по-мощни съответно бяха по скъпи.Наистина трябва да се съобразяват тези неща за китайския произход и т.н. ... ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Виждам, че вече има подобна тема, затова реших да не отварям нова.

И аз имам подобен проблем - намира ми се един Digitech RP350, чието захранване е в неизвестност. Под мястото за свързване пише 9V AC, 1.3A; което разбирам какво значи, но гугъл не можа да ми покаже български магазин, където да намеря подобно захранване. Та, въпросът ми е има ли начин да го подкарам и къде да търся?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че вече има подобна тема, затова реших да не отварям нова.

И аз имам подобен проблем - намира ми се един Digitech RP350, чието захранване е в неизвестност. Под мястото за свързване пише 9V AC, 1.3A; което разбирам какво значи, но гугъл не можа да ми покаже български магазин, където да намеря подобно захранване. Та, въпросът ми е има ли начин да го подкарам и къде да търся?

Ако не се лъжа проблема ти лесно ще се реши.Аз захранвам ефект диджитек дф7 със същото което ти описваш.Отиваш в практикер или произволен електричарски магазин и казваш на консултанта какво ти трябва.Важно е да е 1300 милиампера не по–малко,щом така пише,също да има опция ац или дц :rolleyes: Навсякъде ги има по 10–15лв.Повечето могат да се регулират от 3 до 12 волта–наместваш го на 9 и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че вече има подобна тема, затова реших да не отварям нова.

И аз имам подобен проблем - намира ми се един Digitech RP350, чието захранване е в неизвестност. Под мястото за свързване пише 9V AC, 1.3A; което разбирам какво значи, но гугъл не можа да ми покаже български магазин, където да намеря подобно захранване. Та, въпросът ми е има ли начин да го подкарам и къде да търся?

Всъщност най–добре отиди в магазина,който избереш с книжката на ефекта и покажи на продавача параметрите–гарантирам ти ,че почти навсякъде продават това,което търсиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Практикер не е електричарски магазин. Не разчитай на продавач-консултантите. Те не могат да те посъветват правилно. Вервай ми! В България много трудно ще намериш АС траф, така че ти трябва да преправиш нещо готово. Прочети моето мнение от преди 2 години по-назад в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Практикер не е електричарски магазин. Не разчитай на продавач-консултантите. Те не могат да те посъветват правилно. Вервай ми! В България много трудно ще намериш АС траф, така че ти трябва да преправиш нещо готово. Прочети моето мнение от преди 2 години по-назад в темата.

:hysterical: да,най–добре послушай някой,който разбира.Моля да извините невежеството ми. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Digitech са малко шибана марка проФесори тъй като са капризни от към токове но пък от друга страна имат мн добър Съпорт ( пишеш до производителя за 2 3 дни ти отговарят) . Като притежател на такъв процесор ( GNX1) искам първо да благодаря на Nikifena който преди време ми беше правил траф за процесора 2 милиампера АЦ. моя проблем беше точно с тока просто като поседи малко и се рестартира . за адаптер ми бяха пратили някво адаптерче за ФАКС устройство сигурно по редица причини не го е захранвало както трябва с ток.

в твоя проблем си мисля че ако ти светва дисплея и не се ресетва пробема не е в тока - провери дали няма някоя въртялка по него с надпис Волуме :Д

 

а относно захранването което търсите в динакорд можете да намерите такова и то само с поръчка . другия вариант е от Холадния бях попаднал на един магазин

но нали ви казвам още го карам с трафа които Николай ми направи :punk_guitar:

 

 

регардс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.