Jump to content
Българският форум за музиканти

Привет, мили музиканти!


Recommended Posts

Хаха като Bruce Lee ;)

Знаеш ли Kung-Fu? :D

Мисля, че владея бойни изкуства, но все още не се е появил доброволец, върху когото да приложа хватките си :metalist:

Хаха,мислиш,че владееш или владееш. :virtuoz: Защото доколкото ми е известно,бойни изкуства не се овладяват така изведнъж!!!

 

Колеги,моля дръжте се културно,вижте момичето колко е възпитано,пък и на майтап носи :D,нека не прекаляваме!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тоз пък! Тя,Сончето,си е наш ценен кадър и приятелче и ще ви скачам на веждите,ааааамаааха!!! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз пък! Тя,Сончето,си е наш ценен кадър и приятелче и ще ви скачам на веждите,ааааамаааха!!! :twisted:

На кой викаш тоз пък и на кой ще скачаш на веждите? :metalist:

Ако говориш на мен,не ти препоръчвам да ми скачаш на веждите,щото е нездравословно,повярвай ми!!!

Аман от виртуални супермени!!! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз пък! Тя,Сончето,си е наш ценен кадър и приятелче и ще ви скачам на веждите,ааааамаааха!!!  :twisted:

На кой викаш тоз пък и на кой ще скачаш на веждите? :virtuoz:

Ако говориш на мен,не ти препоръчвам да ми скачаш на веждите,щото е нездравословно,повярвай ми!!!

Аман от виртуални супермени!!! :wall:

Приятел,въобще не става въпрос за теб и всичо е в границите на дружеската закачка! :D No offense! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.К извинявай :virtuoz: No hard feelings!!!

Просто отправих призив да не взимаме момичето на подбив още от самото начало,щото ще се разочарова много бързо :metalist:

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми - вземи тоя поздрав по случая:Nevermore - "Sentient 6"! ;)

Ухааааааа,любима група!!!10x,аз те поздравявам със Seed Awakening от предишния албум :metalist::virtuoz::D:D

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми както сте тръгнали - аз пък ви поздравявам двамата с The Heart Collector от по-предишния :virtuoz:

Благодарско,благодарско,ама хайде да се спираме,че Koi_Az_Lee ще ме маризи като се видим следващия път - обърнахме и темата на недоразбрани конфликти и последвали поздрави! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.