Към съдържанието

Снимка

Apple Logic Pro

• Please log in to reply
374 отговора на тази тема

#361 Дарко

Дарко

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 31 Мнения:

Публикувано 12 юни 2016 - 17:23

Определено има проблем с мултитата този ъпдейт - не е изолиран случай. Така, че внимавайте и си пазете стария Лоджик до като не се оправи проблема. 

#362 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:
  • Инструмент:барабани

Публикувано 12 юни 2016 - 22:41

Baby Thomas @ Аз си направих номера още с ъпдейта , защото преди това не зипнах старата версия .

#363 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 19:37

Ще има ли Logic Pro XI ? Или ще продължат с 10.3 ?

#364 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6814 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 10 август 2016 - 19:52

Съдейки колко време стояхме на 9-ка, близките 5 години не очаквам 11-ка :)

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#365 Steppenwolf

Steppenwolf

0.775

• Mods
  • 3238 Мнения:
  • Инструмент:mind, keys, 

Публикувано 12 август 2016 - 16:29

Аз съм с 10.2.2, тъй като следващите версии официално не вървят под Mavericks, който ми е основна ОС. Не съм пробвал да го лъжа, напр. редактирайки property list-а с ОС версията, както при Pro Tools 10 и El Capitan да речем. Подобни трикове с MS Office 2016 обаче не сработиха много добре, въпреки че инсталаторът тръгна.

За съжаление наистина развалиха интерфейса на последните Mac OS съгласно модерните плоски течения. Смяната на емблематичния системен шрифт Lucida Grande беше по-скоро слабо решение (не че не може да се пачне). Yosemite не съм пробвал, ала съм срещал доста оплаквания по производителността на версията, и не само. El Capitan обаче изглежда е добре оптимизиран и системата е пъргава. Засега съм с три системни дяла: 1 х El Capitan предвид и новите версии на Xcode, 1 х Snow Leopard заради по-стария Xcode с PowerPC кроскомпилацията, която е необходима при подготвяне на fat binaries.

"Повечето хора по-скоро биха умрели, отколкото да помислят. Всъщност те го правят." — Бъртранд Ръсел

#366 Vacheto

Vacheto

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 63 Мнения:
  • Инструмент:violin,synths

Публикувано 27 август 2016 - 02:24

Не съм пробвал да го лъжа, напр. редактирайки property list-а с ОС версията,

Тези трикове не са възможни, защото Apple промениха много неща в програмирането след 10.2.2.

В 10.2.3 & 10.2.4 има досадни бъгове, но като цяло платформата е оптимизирана много по добре съобразно новите тенденции - VEP 6 например. El Capitan OS & Logic 10.2.4 е с около 25% по лек и балансиран от Mavericks и LPX 10.2.2.

www.audiogrocery.com

Автор на: ORPHEUS - BG.Voices for Kontakt, Vox De Bulgaria vocal pack for Stylus RMX, Logic X TOOLKIT PRO (New), Logic Snapshot Console, RMX PCTRL - Midi Editor for Logic Pro and Stylus RMX etc.

#367 Дарко

Дарко

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 31 Мнения:

Публикувано 19 януари 2017 - 08:23

Излезе Logic pro X 10.3  :)

EnuffZnuuff май ще почакаме още до 11-ката

https://support.appl.../en-la/HT203718

Още не съм имал възможност да цъкам много, но за сега всичко върви супер, а има и доста нови врътки. За всеки случай пазете стария разбира се!

:virtuoz:

#368 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10452 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 19 януари 2017 - 10:41

Благодаря за инфото. Ще трябва да се тества! :)

#369 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:

Публикувано 28 януари 2017 - 22:26

Графиката  е ужасна :) Все едно съм в 90-те :) Най-после направиха рендър на ефект в регион . И са оправили копирането на трак пресети от проект в проект

#370 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:

Публикувано 19 март 2017 - 18:24

Здравейте ! 

За да не отварям нова тема, реших да задам въпросът си тук.

Онзи ден си взех Slate digital Virtual Mix Rack .Използвам го с  Logic pro x  10.3.1 под OS X Sierra . Проблемът е следния:

Когато извикам запазен пресет или от готовите , сменя името на пресета , но не променя настройките по плъгините. Открих доста бъгове в Сиера, дали  операционната система ги прави или е бъг в Logic с 3d party плъгини ? 

Този пост е редактиран от enuffZnuff: 19 март 2017 - 18:28

#371 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6814 Мнения:

Публикувано 20 март 2017 - 07:09

Това прилича на бъг на VST-то. Ако само с този плугин го прави.
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#372 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:

Публикувано 21 март 2017 - 14:10

Бъг с VSt  , ама Лоджик работи AU . Свалих и демо на други Slate плъгини и пак е същото. С плъгините на Лоджик всичко си запазва и извиква нормално. И на двата компютъра имах доста проблеми  , след като сложих Сиера и затова си мисля, че от нея може нещо да се случва. Ще пиша до съпорта на Slate

Този пост е редактиран от enuffZnuff: 21 март 2017 - 14:10

#373 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10452 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 21 март 2017 - 14:33

Аз имам само един плъгин в Лоджика и не е на Слейт, но бачка ОК. Нооо като цяло тъя Сиера е голяма пръдня, при първа възможност ще я разкарам. Прееба се кийборд навигацията във Файндъра, което ме изкарва извън нерви! Освен това за колко хиляди богове и странности има писаници в нета... все едно Уиндоус... :D

#374 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6814 Мнения:

Публикувано 21 март 2017 - 15:46

^^ Имах в предвид, че е бъг на плъгина. Или просто не са пуснали версия за Сиера.

#375 Vacheto

Vacheto

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 63 Мнения:
  • Инструмент:violin,synths

Публикувано 25 април 2017 - 01:02

Напоследък VEPro 6 е основната платформа в която могат да се товaрят AU i VST на различни машини свързани по Network LAN (PC & OSX) - MIDI & AUDIO. Тази система е абсолютно оптимизирана и дава големи ресурси.

Апропо, AU i VST версия на един и същ инстумент или плъгин може да има голяма разлика. VEPro 6 е алтернатива...

www.audiogrocery.com

Автор на: ORPHEUS - BG.Voices for Kontakt, Vox De Bulgaria vocal pack for Stylus RMX, Logic X TOOLKIT PRO (New), Logic Snapshot Console, RMX PCTRL - Midi Editor for Logic Pro and Stylus RMX etc.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни