Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Еми хора това ще е :rockband: Електронния милениум ;P знам, че е нищо но все пак като за начало :drummer: Благодаря на всички за помощта :headbang: може скоро пак да чуете от мен, като ги доставят и след това при обучението ми ;D Успех на всички :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бързо не става приятелю! Трябва копане,копане...здраво!!! И много музика да слушаш и да свириш...щото барабаните не са само техника...ако свириш с група трябва да аранжираш дръм-партиите! Трябва и мозъче...иначе и аз съм за акустичните...просто те развиват като барабнаист! Ако искаш да свириш поп от 80-те може и електронни ,но едва ли?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

е да де знам, че не става бързо и лесно ;P но пък надъхъл съм се, от супер много време ми се свири, защо да не се пробвам :)

И аз бях за акустичните, но пък май нямаше къде да ги държа :X

 

ии вече съм горд собственик на елекетронни милениуми ;) ^^ не съм ги пробвал още на колони(само на слушалки), нямам малки а усилвателя за големите е на ремонт, но да ви кажа като първи впечатленияя... амии доволен съм :greenball: даже много ;P малко педалите нещо не ми харесват - на фуса е прекалено чувствителен, а на касата, като бия много бяга назад и дере паркета xD но пък като ги поразгледах реших, че като ми се занимава ще мога да ги ъпгрейдна малко, засега сложих само някакви подложки отдолу да не мърдат и да не драскат пода:rocker: но пък като изключим това съм доста доволен и радостен (: тропам си и си се кефя :band1: може да кача снимки и видео по някое време да видите и чуете ако не сте се докосвали до такъв сет ;P ама да си оправя колоните първо и тогава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен

Вече и аз си имам дигитални бирибанки в къщи и им се кефя доста , чисто новички на 3 дена :) .. Fame DD-506 :)

:)

 

ако някой иска да види снимките .. ето линк

http://pss152.snimka.bg/photos-from-gsm/fame-dd-506.415844

Редактирано от PSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.