Jump to content
Българският форум за музиканти

C# хармоничен акорд за бас!


Recommended Posts

Не съм убеден, че разбирам какво питаш, дори съм по-скоро сигурен, че самият (самата) ти не знаеш какво питаш?!

Доста объркващ въпрос... трябва да отбележа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В средното ми училище, учителят по физика, независимо от оценките през годината, накрая винаги даваше възможност да се бориш за колкото пожелаеш и няколко пъти съм бил свидетел на изпитвания от рода на:

- Колега, колко желаете?

- 6!

- Много добре...

Следва изпитванка и повторен въпрос:

- Та, колко искате, значи?

- Ми, 5...

Често изпитването завършваше с:

- Я, по-добре си седнете, докато е време, че да не идвате лятото отново при мен.

...

 

Когато някой задаваше въпрос на учителя, свързан с учебния материал в почти всички случаи получаваше обратно "Какво точно ме питате?", "Сигурен ли сте, че ме питате това" (и още няколко доста "потискащи отговорчета" в подобен стил) и най-редовно ученикът сядаше обратно, не получил отговор на въпроса си, мислейки как да го зададе и дали изобщо да го задава.

В почти всички случаи след това нямаше повторен въпрос - част от хората си отговаряха сами, успели да разберат какво искат да попитат, а другата част изпадаха в жестоки депресии.

 

 

...та, бръмчах толкова, понеже ако бях написал "отговорът често се съдържа във въпроса" или по-точно "правилно формулираният проблем е половината решение", можеше и да сметнеш, че се заяждам :hysterical:

 

 

 

Последно:

C# хармоничен акорд за бас!

Не

някой може ли да помогне (Да.) за построяването на този акорд?

Не.

по-скоро исках да попитам за хармоничната тоналност на C#

Не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от най-глупавите и ръбати изречения, които съм чел напоследък във форума и с което сам си правиш харакири. След като няма значение дали си разбран, излишно е изобщо да пишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.