Jump to content
Българският форум за музиканти

Ръчен фитнес


7thString

Recommended Posts

^rinti

основно на ръцете включиелно и пръстите защото си е Усилие да го държиш колко ще е трудно(тежко) засиви само от теб..... при по- продължителна "работа" натоварва и рамена, а доколкото се изисква концентрация и внимание може да си "напрегнеш" цялото тяло.

 

супер е!!! присетихте ме ще си взема пак (понеже мойто го подарих на брат ми)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Блогодаря много за отговора.Жалко че няма да мога да си го взема от ибеи поради липса на карта :greenangel: пък в България 70лвлв :cheers2: .Иначе на мен ще ми е доста полезно(предполагам) защото съм басист и свиря с пръсти.

Поздрави

П.п Може да направим групова поръчка ;)

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^35 пише, че е нормалното на сайта. Ти да не гледаш тия на линка дето са дадени, дет са някакви гъзарски?

 

http://www.bezpanika.com/index.php?option=...D0%B8%D0%BA%27)

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

май аз го по- подведох с линка .... просто се сетих за "безПаника" и отворих(пратих) първия линк с пауърБол ...разликата в 2та модела е, че просто по скъпия е с "оборотомер" за да гледаш колко си "задобрял" ...

ама явно и ти толкова си гледал... на страницата имаше и по 60, а другото нещо което го оскъпява са светлинките(неон) за да ти свети на тъмно .... което пак си е само за гъзария.... с нищо няма да ти помогне повече на раменете, предмишницата, китката и пръстите.

а и както пише ако искаш оборотомер още 25 пари... затова са онези цени са такива...

а ако не можеш (или не искаш) да ходиш до магазина в софия, ще ти го доставят на следващия ден в хасково/вТърново за 7-8 лева

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ми се изясни.Още не мога да намеря от къде се поръчва ама и това ще стане с времето(надявам се :greenangel: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един магазин "Без Паника".

Там ги продават яко такива щуротий.

да беше видял, че "всички" линкове в темата са към този сайт ?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Като гледам как е направено, след време може да почне да трака или да стане по-шумно от преди, но да се прецака... не съм сигурен- освен ако не го изтървеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега си купи преди две години, морим го в офиса редовно двамата и до момента не се е предало и за секунда. Тракане има само ако не знаеш как да го движиш. Когато движението е плавно и равномерно няма тракане, само чувството при по-високи обороти, че ще ти се откачат мускулите от ръката и рамото.

За полза от това при свиренето - честно единственото положително е че ми пооправи проблема с тендовагинита на китката и отделно самата ръка заякна подобаващо, че да ми е "леко" като свиря. Ако загрееш с това преди свирене, после ръката ти се струва че лети по струните, но е малко неприятен момента че се изисква да не си претоварил, за да можеш да държиш перцето - границата е прекалено тънка между добра тренировка и претоварване.

Препоръчвам го като цяло - много е добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китката и пръстите се контролират от мускулите на цялата предмишница че дори и по-нагоре по ръката. пауър бол-а е ташак и аз съм мислил да си го купя с тази цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувайте oт тук:

 

dar.bg

Докато бяхме в една сграда смятах да им изтрия оригиналните надписи и да ги брандирам за китаристи, за да ги продавам тук двойно :punk_guitar:

Добре че съм си прост нали :)

Определено има полза - китки и предмишница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.