Jump to content
Българският форум за музиканти

Парче от предстоящия албум на Skre4


Recommended Posts

Музиката е екстра, но текста уви, е прекалено лишен от смисъл за да ми хареса :thumbs_up: Явно римите са с приоритет пред смисъла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление някой фен е запазил акаунта със Skre4, качил е едно парче и сега неможем да го намерим, за да го възстановим и просто го регнахме без "е". А относно текста, въпреки, че не съм го писал аз мисля, че не е лишен от смисъл, но всеки има правото да не го хареса. Радвам се, че музиката ти харесва. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

текста уви, е прекалено лишен от смисъл за да ми хареса

 

Текста си е доста смислен и остросоциален насочен към заобикалящата ни Бг среда... поне аз така го възприех....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е здраво парчето и текста си е много на място.Мнения от сорта на "текста е безмислен...бла,бла" биха могли да бъдат само на хора,които са доста ограничени и не познават думата метафора.Както и да е,браво Камене,само така,бой по манерките без прошка. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Много е здраво парчето и текста си е много на място.Мнения от сорта на "текста е безмислен...бла,бла" биха могли да бъдат само на хора,които са доста ограничени и не познават думата метафора.Както и да е,браво Камене,само така,бой по манерките без прошка. :greenball:

 

Благодаря за комплимента, хора, които обиждат други хора, без дори да ги познават пък се водят простаци :greenball:

Та.. съжалявам ако имам малко по-високи изисквания към лириката от останалите хора :)

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Стефчо, време е скоро да направим Рок опера реюниън на дебела сянка с много бира. :)

 

 

Хаха ей,крайно време е да се съберем вече наистина и да направим посоченото от теб.Издиша ни организацията нещо... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.