Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Колегата sw1tched направи едни снимчици на един от моите (вече не е мой) басове с една девойка, които пусна в "Китаристи и фотоапарати", ама много ми се иска да ги покажа и тук, защото са свързани с темата, а и мен много ме радват.

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Начи сега, когато при подобни снимки гледаш китарата, а не момичето (а то е просто прелест), то или е от ЕГН-то, или китарата е малииииииии..... ;)

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да покажа поредното произведение на изкуството на Константин Димитров Майстора което завършихме на скоро.След множество реставрации и преправяния-понеже аз съм голям чешит и все от нещо съм недоволен- в крайна сметка се получи един прекрасен инструмент!Лесно се работи с Коцето.Човека разбира с две приказки какво искаш и е готов на всичко накрая клиента да е доволен.Благодаря ти Коце!Такива китари по магазините не се продават.

За съжаление нямам снимки в момента да покажа инструмента обстойно,може би ще направим с Коцето по нататък.Направих едно видео което качих в Youtube снимано с телефон където да се види и чуе китарата долу горе.

Извинявам се за качеството и грешките.

 

https://www.youtube.com/watch?v=41EQUIbDMS4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Искам да съм бас китарата от снимките!! :greenangel:

 

Тогава може би трябва да знаеш, че обичам да свиря гол  :rolleyes:

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Въъъххх!!!

Аз бях научил жена ми:

- Ела си премести китарата, да не ти я пипам аз!

 

Въъъхххх, аз не бих дал на никой да ми лигави китарата. Може би на 2-3 човека, истински китаристи и ценители на инструментите, китаристи на Crush, Eр-малък и още 1-2-ма човека.

 

Да, не отричам че е красиво. Ама вътрешно настръхвам като видя такова съприкосновение с класен инструмент.

Не, НЕ, НЕЕЕ!

 

NO.gif

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

thedude.gif

 

Живота може да е доста забавен, ако не се вземаш толкова на сериозно ;)

Няма лоша реклама, а и конкретния бас с червените си шарки подхожда на косата на девойката.

Готви се за втора част. :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакаме да чуем тази прелест как звучи.Но като гледам как изглежда,не се и съмнявам как би зазвучала в опитни ръце...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тя кашата пълна стана.... начи:

- баса се оказва на Mephistofel;

- снимките на Sw1tched;

- момичето .... на Жоро гаджето?

:)

 

Мистерия.

Или...?

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Баса беше в Mephistotel

Снимките са https://www.facebook.com/B.Kostadinov.Photography

Мацката е модел там

Басът за голям късмет вече е мой.

Аз съм женен за мацката от профилната ми снимка. Тя ще ми помогне за 2-ра част, като ще акцентираме предимно на баса   :)

 

Мистерията разбита. Още съм в чужбина и не е стигнал до мен, за това не съм пояснил. :)

 

P.S. jabs сакън с тези предположения ще ме вкараш в беля, жената да не види, че и тя има профил тук! 

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.