Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

А, да, това не е дупка, а просто пуснах една проба да видя как е мястото, точно където ще лепя грифа.

 

Видя ли бе, казах ти!

...и от мен по-гладен дзвер в ателието няма :whistle:

 

fLiSk ...мисля, че за пепелник е по-подходяща :girl_cray2:

 

.........

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Баси якото става басето ( както обикновено в тая тема) :P Ще се надъхам да си взема за 50 кинта някой изтормозен бас и да го пратя за рефреш на майстора, че после да плющя слапове за кеф на него :):)

 

П.С. Пурите може и да не са хавански...важното е да не са хайвански...

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, ей, мушмороци! Нещо май за моя сметка се шегувате, а? ;)

 

Мдам, убавец ще стане! Иначе за струнник, вече съм го измислил, оставя само да го купя! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добвка към написаното по последните снимки ще добавя само, че без струнник няма да мога, да продължа работа. Има гриф да се лепи, а без да се знаят размерите на струнника става :cheers2: .

 

fLiSk Туй с пурите няма да стане, давай друга идея!

Telerig Адаш, както решиш my friend! Може да си шляпаш слапче, ама само искам да не плющиш баса по мен ако нещо...

... и все пак адаш, хайде, наздраве :) ... хайванската.

Mephistofel ..не се докачай мале, маХтап да става, пък било то и за твоя сметка :greenball:

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Аз като един рок-мушмул (мушмурок) мислех да ти предложа къстъм варианта на

струнник, от които Коцето прави, ама ти си знаеш, де. Виждал съм ги на живо и много

кефят, пък и ти можеш да си го измислиш сам и Кънчо ще ти го одяла, както прави

грифовете. :) Представям си как ги кастри с ножката като клони... :greenball::cheers2:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Хубава главица явно и китарка се заформя освен басчето.Следим тука историята,ама рядко снимки има да радват окото.Все пак продължавайте в тоя дух за да се кефим, че има добри инструменти направени в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той Панталей и на мене ми сглоби покрай басове и прочее една китарка (твърде харна, между другото), ама все не мога да сваря да я наснимам и да я изтупам тука, но няма да му се размине, де. Той като се не сеща да пуща повече снимки, ний ще трябва да заемем, то се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прай са на скромен тука, ама ако си трай още, ще почна да го замергам с пикчури.

Аре Кънчо, показвай custom made Румунещи китарката! :hysterical:

...и унуй дребното басче покажи!

Аха, имам камънье ас за тебя, имаааааам!

 

Ае, ти сигурен ли си, че румънеца не ти е поръчал фендерска глава, щото кат гледам

си я почнал кат фендер пък леви и десни ключове, няма го магическия ъгъл, ко стаа

ни мий мноу ясно. Ко си пил бе, бензин ли?

Ей, ся покрай Ламята Спаска с новата активна електроника са побърка...и бензин пропи.

Аз са чудя що не тий нарет карбуратора...ами ти не му даваш да глътне и той бензинец, ба!. :)

Щи почерней косата от мен, да знайш! Аха! :unsure:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ашколсун Харизане, баш се представи тоя път :) ! Аз тия снимки на собственика на китарата не съм ги пратил още, ти ги изплющя баш на мегданя! Сега, защото знаеш, че съм емоцинално поразителен, не вдигаш телефона и на скайпа не отвръщаш :rocker:...

...и тая китарка въпреки, че носи моето лого, много добре знаеш, че нямам намерение да я публикувам дори в сайта ми, поради редица странности в дизайна. Иначе продължавай да се криеш, аз бензин може и да сърбам, но и газ в колата имам, само 3 часа ме делят от битката :greenball:

 

Ариане (abductor), мина ми една светкавична идея, четейки поста ти. Абе то така и така се очертава солидна пауза, докато започна отново работата по на баса на АнтоNEO, та когато намериш временце и желание за фотосесия, нацъкай някоя друга картинка на китарката ти и ги постни тук, тъкмо да обсъдим на фералък, дали има неща за което да се косиш.

 

К. Димитров

 

П.П. Харизанко гад такава, нищо няма да ми почерней, щото няма мале, няма!

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.