Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Преди всичко искам да благодаря за това, че доста хора се отзоваха и дадоха мнението си. А фактът, че има толкова много положителни коментари, радва всички от групата и ни зарежда с още повече хъс! Каквото и да мислите за музиката ни, споделете го, защото всеки един коментар е ценен за нас и ви уверявам, че се взима под внимание!

 

В този ред на мисли, kvelikov, би ли писал какви конкретно промени си направил в честотите и какво точно си целял с корекциите? Оценявам критиката ти и всякаква информация по темата би била от помощ.

 

Благодаря още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Разбира се, че бих писал, но ще отнеме мноооого време и честно казано няма смисъл да занимаваме хората...

Ето цитат от по-горното ми включване:

 

"...Пичове, не се познаваме и кефите (особено с BG пеенето)!

Не ме сдържа обаче да споделя нещо (особено ако това са финални миксове), изцяло в стил градивна критика:

- нивото на ритъм китарата е малко в повече...

- басът можете да му дадете повечко обем

- вокалът има хубав тембър, но се скрива в този център...И той си плаче за обем...:--)

Не знам на колко писти е смесен, но според мен "две" трябва да е минимумът..."

 

Обади се на 0899982814 и на по бира ще ти обясня какво знам и какво бих направил по звука.

Пак уточнявам, че това би трябвало да ви го направят в студиото, ако са коректни...:--)

 

Wait Ya!

Редактирано от kvelikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

' Ноо яко! Евала, Фен! :)

 

Съвсем скоро ще имате и една достойна клубна сцена във Филибето, да го чуем този злобен дисторжер на живо, с подобаващи децибели!

Редактирано от Angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра работа - браво!

 

Особено впечатлява, както и други отбелязаха, стегнатото свирене, якия звук на китарите и баса, и богатото и надъхано изпълнение на вокала.

 

Именно последното ми излгежда малко неодизявено в записа, особено потъва в 'Илюзии', заслужава повече внимание. Kvelikov и BlackBird са пипали различни работи, но все в тая посока; според мен първият (макар и леко драстично) е дал по-добра илюстрация на посоката. Но всичко това си се прави при оригиналното смесване, нито на МР3, нито дори е въпрос на мастеринг (на който отделно може да се обърне внимание, когато миксът е докаран).

 

Иначе избраният стил е много гот, аранжиментите са автентични (въпреки явния източник на вдъхновение) и разнообразени динамично и структурно - парчетата (и цялостното впечатление от бандата ви) имат потенциал за голям пробив. Ако на живо можете да задържите тонуса на тези 3 парчета в едно 60-минутно шоу - чакат ви големи успехи!

 

:thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гот са парчетата майна. <_< С корекцията на kvelikov звучи доста по добре. Вокала най вече ме кефи как е по изразен и води, също така и баса по се чува. Някак по отпуснато слушам без да се напрягам :) Казвам го като слушател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях наскоро до Пловдив и слушах групата ви, в някъв клуб беше.

Записите в момента не мога да чуя, но имам хубави впечатления от концерта.

Ако имам забележка, тя е че барабаните идват как да кажа малко в повече метъл от необходимото.

Имам предвид като начин на свирене, като динамика.

Все пак сиатълската музика не е метъл и затова така ми дойде да пиша.

 

Но това не е критика, само позиция, а и аз слушам предимно метъл музика и по-малко гръндж, така че no matter.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че след проведените консултации, уговорки и схеми за разпределяне на министерските кресла, скоро ще можем да чуем

ГОТОВ и як продукт...:--)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.