Jump to content
Българският форум за музиканти

размери на кутия за тонколона


mupcku

Recommended Posts

здравейте, искам да ви попитам...за размер на тонколона която искам да направя и сглобя сам. става въпрос за двулентова колона, основния говорител ще е еминенс капа 12" и някаква хорна, като литраж, знам че трябва да е около 60 литра, но има ли някой стандартни размери или какви размери ще са най-подходящи за такъв ти тонколона. благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
здравейте, искам да ви попитам...за размер на тонколона която искам да направя и сглобя сам. става въпрос за двулентова колона, основния говорител ще е еминенс капа 12" и някаква хорна, като литраж, знам че трябва да е около 60 литра, но има ли някой стандартни размери или какви размери ще са най-подходящи за такъв ти тонколона. благодаря ви предварително!

Ако е за китара направи я удобна за носене и подходяща за поставяне на глава върху нея.Каппа 12 е много сериозен говорител но не е капризен към обем.Имам подходящи хорни няколко вида.На ЛС.Продавам и празен кабинет и мога да го разрежа за 1 X 12 и хорна и да го

доставя до СТ.ЗАГОРА.

http://www.dalavera.net/product/view/i/1113544/c/4

Може и да се разберем нещо свързано с твоя пулт! Чао засега!Естествено ще доплатя!

Редактирано от MARK B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jordanil, радвам се за теб, хубаво се похвали :cheers2: обаче не ми върши работа монитор...не ми трябва и за китара, а за озвучаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о хора, моля ви престанете д ами предлагате говорители и кутии з акупуване тук, или на ЛС, не искам да купувам нищо, имам материали и техника, просто искам да си ги направя сам, не ми помагате като ми предлагате да купувам говорители и кутии! айде дано се намери все пак някой, който не е толкова търговец, колкото майстор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Майстор и озвучител съм.Имам доста апаратури естествено винаги има неща за продаване.

По темата:Ако колонката с Еминенса Каппа я ползваш с бас каса може да е 50-60 литра,ако е без-

обема трябва да е 100-110 литра.Айде чао.

И съм свирил 25 години на бас китара имам 6 баса- 4 MADE IN USA и 2 MADE IN JAPAN.

Последното бе спезиално инфо за басистите.

Редактирано от MARK B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110 литра??? за 12 инча, ако е без каса???? сигурно с каса ще се ползва, или в по-голям комплект...ама 110 ми се струв амного сякаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.