Jump to content
Българският форум за музиканти

Кво ми дойде ...


Dilian Nedev

Recommended Posts

Значи ся , нали знаете на PC кутиите тези малки пластмасови капаци , дето закриват гнездата за CD / DVD устройствата . Вземате едно такова и го дупчите ... Слагате букси всекви ... След това тези букси им прекарвате кабели до задния панел и ги извеждате на една от дупките за PCI слот . От там с една грубоголяма букса и кабели разпределяте всичките изходи и входове на звуковата карта до онова , дет преди това го турихте отпреде на кутията . И си имате конзола !!! Ко ше кажити ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си тури термометърче, което да показва температурата на видеокартата и процесора, с много готина аналогова индикация :metalist: Стана страхотно. Някой кутии си имат вграден такъв панел с жак за слушалки. А повечето звукови карти на прословутата марка "онборд" :) си имат жакче, където кабела от този панел се закача на дъното. Удобно е, но не е приятно откъм звук :metalist: главно заради модела на звуковата карта :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ся , нали знаете на PC кутиите тези малки пластмасови капаци , дето закриват гнездата за CD / DVD устройствата . Вземате едно такова и го дупчите ... Слагате букси всекви ... След това тези букси им прекарвате кабели до задния панел и ги извеждате на една от дупките за PCI слот . От там с една грубоголяма букса и кабели разпределяте всичките изходи и входове на звуковата карта до онова , дет преди това го турихте отпреде на кутията . И си имате конзола !!! Ко ше кажити ?

Преди можеби 4-5 години си бях правил такова нещо. После като си зех новата кутия за компютъра пак си направих. Сега седи и не го позлвам :headbang:

Както и да е :headbang: Идеята ти е готина, ама на мен ми е хрумнала преди теб :):P:metalist:

Дори на моят Лайв има един конектор за усилване, та си бях изкарал пак на панела и 2 копчета за усилване и намаляне :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около две години и аз бях направил същото

и си го бях направил с много качествени кабели с

двойна шармовка позлатени и. т. н.

обаче шума се вдигна с 8-10dB което за един Лаив Креатив

си е много и в крайна сметка си взех просто външна

звукова карта :)

ако си с по качествена карта незнам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.