Jump to content
Българският форум за музиканти

За копаньето в струните


Glacierise

Recommended Posts

и аз знависи от тоновете . И можеби и какво свириш.

 

Ей Engry Samoan тука не е чат за свалки :stop: :"ако си руса де да знам квоси "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Обикновено тормозя китарата - здраво я налагам. Но мога да бъда и нежен. Във всички случаи, свиря емоционално ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Абе-общо взето като секса-можеш и да побуйстваш,но само ако преди това си бил достатъчно нежен,за да не скинеш нещо-баланс и последователност да има!!! ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря толкова агресивно колкото е агресивна и музиката ми.Учудващо не късам струни,въпреки че налагам като хамалин! :D

За късане на струни имам един вечен фаворит:jFog DeSperado.Този пич късаше струни на всяка репетиция,а веднъж напрово изби рибата като скъса 5та и 6та едноврменно!!!И то не нарочно... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря в шумна група. Атаката ми не е от най-нежните, най-много късам 5та и 6та струна. По-тънките късам не толкова от атаката, а най-вече когато правя bending с Floyd-а. Хихихи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря в шумна група. Атаката ми не е от най-нежните, най-много късам 5та и 6та струна. По-тънките късам не толкова от атаката, а най-вече когато правя bending с Floyd-а. Хихихи.

Братче, ако се съди по рождената ти дата посочена в профила ти (26 март 1906) би трябвало на тази възраст (98 години) да си малко по улегнал в музикално отношение и да не свириш с такава атака :(:D:P

надяваме се да ни поканиш на стотния си рождене ден и ти пожелавам да илядиш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с късането на струни невинаги е показателно! :godbless:

Наскоро 4та и 5та едновременно ми "хвръкнаха", но това не е знак за бясна атака...Понякога просто струните са стари :godbless: , а друг път за всичко е виновен добрия стар Floyd Rose - колкото и да "внимаваш"... ( то не че може да се внимава :godbless: )

 

Всяка музика си изисква определена динамика! Както и всеки човек! Комбинацията е важната в случая!!! Както каза Snow, първо нежно, после грубичко... Накрая се раждат малки шестнадесетинки!!!! :godbless: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братче, ако се съди по рождената ти дата посочена в профила ти (26 март 1906) би трябвало на тази възраст (98 години) да си малко по улегнал в музикално отношение и да не свириш с такава атака  :godbless:  :godbless:  :godbless:

Упс, нещо грешка има - трябва да е 28 март. :D Благодаря за пожеланията! :):D Като чукна стотака ще черпя с пенсията. :D

 

А иначе атаката си ми е силничка - понякога ми се налага да свиря със слушалки, щото брат ми се дразни от шума, ама като сме в една стая и да не съм плъгнат пак се изнася, щото така плющя, все едно правя фънкажи. :godbless:

 

Виж - при солата е по-различно малко, там гледам да внасям повече експресивност с динамиката, пък и харесвам контраста примерно пасаж с мазно легато Joe Satriani - style и след това нещо с брутални атаки и леко заглушаване + задължително завършване с изкуствен флажолет и "гмуркане" с флойда. :guitar: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Виж - при солата е по-различно малко, там гледам да внасям повече експресивност с динамиката, пък и харесвам контраста примерно пасаж с мазно легато Joe Satriani - style и след това нещо с брутални атаки и леко заглушаване + задължително завършване с изкуствен флажолет и "гмуркане" с флойда. :guitar: :godbless:

/OFF

Не знам, ама това яко напомня за моя маниер на свирене (хахахах маниер! :godbless: )

Ако имаш нещо твое записано, дай насам!

 

Rock On!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/OFF

Благодаря за интереса, ама съм бая нов във форума, пък още с влизането чух на Налбантов творенията и се депресирах. :inlove: Като запиша нещо като хората ще кача, иначе съм планувал да сложа някоя и друга мп3ка на моята група и да я обявя в съответния раздел. Дано като стане все още да ви е интересно. :)

Бтв сега свалям твоите неща. Изглеждат интригуващи. :guitar:

 

Извинения за офтопика и (както казва една позната): Поздрави и по-здрави! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/OFF

Благодаря за интереса, ама съм бая нов във форума, пък още с влизането чух на Налбантов творенията и се депресирах. :inlove: Като запиша нещо като хората ще кача, иначе съм планувал да сложа някоя и друга мп3ка на моята група и да я обявя в съответния раздел. Дано като стане все още да ви е интересно. :)

Бтв сега свалям твоите неща. Изглеждат интригуващи. :guitar:

 

Извинения за офтопика и (както казва една позната): Поздрави и по-здрави! B)

:rolleyes: 10х

а като качиш нещо твое, казвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като започнах да свиря дърпах струните само надолу. Сега по-често опъвам струните в двете посоки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.