Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой да е поръчвал от Visi Arts ?


hypnocil

Recommended Posts

Аз поръчах един усилвател, направих аванса от 80% преди 2 седмици, но конкретна информация по пратката нямам от тях. Иначе се отзовават на електронната поща, както и на телефон, което ми прави добро впечатление, но все пак конкретна информация по пратката - няма, освен, че я нямат на склад и трябва да я доставят директно от дистрибутора.

 

Някой поръчвал ли е от Визи Артс ?

 

Бих искал да изкаже впечатления, особенности и тн. За колко време пристигна пратката, как се развиха нещата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм пазарувал и съм доволен... обаче аз исках да си купя калъф за китарата, който го имаха в наличност и до 3 дни дойде куриер и всичко е точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ЕТО ТИ

Също, не беше ли ДЖАНИ собственикът на visiarts?

 

Поздрави!

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвал съм 5-6 пъти.Изключително коректен човек.Провал е абсурден.Той работи с една голяма немска компания на която сега не си спомням името.Най много съм чакал за една Ямаха,но немците я нямаха на склад и трябваше да я превнесат от държавата производител.Така минаха 32 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип нещата стават малко бавно ако поръчаш нещо, което нямат на склад - поръчката ти се прикача към няколко други с цел да пристигнат заедно.

Мога да те уверя, че нямат за цел да ти вземат парите без да ти доставят стоката. Щом поръчката им бъде изпратена, ще получиш e-mail с тракинг номер, с който ще можеш да проверяваш пратката през сайта на UPS.

Поръчвал съм китара от тях и я чаках 2 месеца заради едно гадно недоразумение с пратките... но все пак пристигна.

 

Определено тези срокове не са приемливи, но уви - това е суровата българска истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма на сроковете. Пробвайте да си поръчате в не-интернет магазин нещо, което го няма на склад и ще видите, че може с месеци да ви обещават за другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^

Както казах - не е приемливо, но това е суровата българска реалност. Не визирам отделно Визиартс, а всички... ПиснАло ми е да влизам в магазин, дистрибутор на марката "Х", със силното желание да им плесна едни 500лв в челата, защото искам да си купя ефекта "У", а като отговор да получавам - "Амиии... ще получим когато 29-ти февруари се падне неделя и луната навлиза в 3-тата си фаза."

 

Но уви - всеки гледа да пести от шипинга. Което пак е по-добрият вариант отколкото да се опитват да ти пробутат това, което имат на склад с репликата "Аве ти луд ли си, скивай тука - имаме ефекта "Z", който е много по-як! Земи, земи! Туй дет' го търсиш е боклук.". Но защо трябва да се задоволяваме с по-малкото зло и да си казваме "Ми тъй ши й то..."?

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А иначе цените приемливи ли са в сравнение с магазините в България като xxxx и Динакорд да речем.Изключваме парите за доставка ест.

Редактирано от Arteglam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което пак е по-добрият вариант отколкото да се опитват да ти пробутат това, което имат на склад с репликата "Аве ти луд ли си, скивай тука - имаме ефекта "Z", който е много по-як! Земи, земи!

 

То не, че историята не помни и такива случаи по нашите родни магазини....

 

Иначе цените са горе-долу нормални, като има и някои неща, които са по-скъпички, но не мисля, че се прекалява в тая посока, както много хора спекулират.

Предимството е, че поръчваш, чакаш и получаваш. Не се занимаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе цените приемливи ли са в сравнение с магазините в България като xxxx и Динакорд да речем.Изключваме парите за доставка ест.

 

Ами в този случай и още подобни не ми се виждат уместни цените.

http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=1542

По принцип е 260-280лв. Но не съм сигурен.

Че аз за тези пари (+30-40лв.) RP350 мога да си взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е така си е ама на много от нещата които могат да се вземат от БГ има тлъста надценка. Но не казвам нищо лошо за сайта и аз съм чувал, че са много коректни и измами са невъзможни.

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия пичове ако не се лъжа работят с http://www.musicstore.com/en_EN/EUR

пратките идват по UPS като има възможности за плащането,дали с кредитна карта или наложен.Не съм пазарувал,но знам доста хора които са го правили и са доволни от резултати.Цените ми се струва че са малко по-високи.

Ако стоката която поръчвате я има на склад,няма никаква пречка тя да дойде до 10 дена да кажем,стига да не стане объркване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе цените приемливи ли са в сравнение с магазините в България като xxxx и Динакорд да речем.Изключваме парите за доставка ест.

 

В повечето случаи са им надвишени прилично цените. Друго не може да се очаква от спекуланти, а в днешни дни всеки търговец е спекулант, стига да може да си го позволи ;) Конкретно виси внасят много неща, които ги няма другаде, така че или можеш да платиш допълнително, или да си гледаш работата, или да си поръчаш от чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.