Към съдържанието

Снимка

Някой да е поръчвал от Visi Arts ?

• Please log in to reply
21 отговора на тази тема

#1 hypnocil

hypnocil

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 110 Мнения:
  • Инструмент:Guitar

Публикувано 24 юни 2009 - 11:45

Аз поръчах един усилвател, направих аванса от 80% преди 2 седмици, но конкретна информация по пратката нямам от тях. Иначе се отзовават на електронната поща, както и на телефон, което ми прави добро впечатление, но все пак конкретна информация по пратката - няма, освен, че я нямат на склад и трябва да я доставят директно от дистрибутора.

Някой поръчвал ли е от Визи Артс ?

Бих искал да изкаже впечатления, особенности и тн. За колко време пристигна пратката, как се развиха нещата ?

#2 Striker_II

Striker_II

Редовно навъртащ се

• newbies
  • PipPipPip
  • 185 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 24 юни 2009 - 11:55

аз съм пазарувал и съм доволен... обаче аз исках да си купя калъф за китарата, който го имаха в наличност и до 3 дни дойде куриер и всичко е точно...

#3 Vasil Pavlov

Vasil Pavlov

Млад Меринджей 24/7

• Members
  • PipPipPipPip
  • 905 Мнения:
  • Инструмент:Китари/Вокали/Клавишни

Публикувано 24 юни 2009 - 11:55

ЕТО ТИ
Също, не беше ли ДЖАНИ собственикът на visiarts?

Поздрави!

Този пост е редактиран от Vasil Pavlov: 24 юни 2009 - 11:57

Не е важно, колко бързо напредваш - важното е да не спираш :)

#4 lesli

lesli

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 21 Мнения:
  • Инструмент:kitara

Публикувано 24 юни 2009 - 12:14

Поръчвал съм 5-6 пъти.Изключително коректен човек.Провал е абсурден.Той работи с една голяма немска компания на която сега не си спомням името.Най много съм чакал за една Ямаха,но немците я нямаха на склад и трябваше да я превнесат от държавата производител.Така минаха 32 дни.

#5 Valserp

Valserp

I am tuned to D E F A C E

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1288 Мнения:

Публикувано 24 юни 2009 - 12:20

По принцип нещата стават малко бавно ако поръчаш нещо, което нямат на склад - поръчката ти се прикача към няколко други с цел да пристигнат заедно.
Мога да те уверя, че нямат за цел да ти вземат парите без да ти доставят стоката. Щом поръчката им бъде изпратена, ще получиш e-mail с тракинг номер, с който ще можеш да проверяваш пратката през сайта на UPS.
Поръчвал съм китара от тях и я чаках 2 месеца заради едно гадно недоразумение с пратките... но все пак пристигна.

Определено тези срокове не са приемливи, но уви - това е суровата българска истина.
<p class='bbc_right'><span style='font-size: 8px;'><span style='color: #C0C0C0'>Pop songs gone metal: </span>
<br><a href='http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/103483-dev-and-the-cataracs-bass-down-low/'>Dev & The Cataracs - Bass Down Low</a><br>
<a href='http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/104553-katy-perry-et/'>Katy Perry - ET</a><br>
<a href='http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/105207-ricky-martin-livin-la-vida-loca/'>Ricky Martin - Livin' La Vida Loca</a></span>

#6 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 24 юни 2009 - 12:22

Нищо им няма на сроковете. Пробвайте да си поръчате в не-интернет магазин нещо, което го няма на склад и ще видите, че може с месеци да ви обещават за другата седмица.

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#7 Valserp

Valserp

I am tuned to D E F A C E

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1288 Мнения:

Публикувано 24 юни 2009 - 13:27

^
Както казах - не е приемливо, но това е суровата българска реалност. Не визирам отделно Визиартс, а всички... ПиснАло ми е да влизам в магазин, дистрибутор на марката "Х", със силното желание да им плесна едни 500лв в челата, защото искам да си купя ефекта "У", а като отговор да получавам - "Амиии... ще получим когато 29-ти февруари се падне неделя и луната навлиза в 3-тата си фаза."

Но уви - всеки гледа да пести от шипинга. Което пак е по-добрият вариант отколкото да се опитват да ти пробутат това, което имат на склад с репликата "Аве ти луд ли си, скивай тука - имаме ефекта "Z", който е много по-як! Земи, земи! Туй дет' го търсиш е боклук.". Но защо трябва да се задоволяваме с по-малкото зло и да си казваме "Ми тъй ши й то..."?

Този пост е редактиран от Valserp: 24 юни 2009 - 13:30

<p class='bbc_right'><span style='font-size: 8px;'><span style='color: #C0C0C0'>Pop songs gone metal: </span>
<br><a href='http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/103483-dev-and-the-cataracs-bass-down-low/'>Dev & The Cataracs - Bass Down Low</a><br>
<a href='http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/104553-katy-perry-et/'>Katy Perry - ET</a><br>
<a href='http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/105207-ricky-martin-livin-la-vida-loca/'>Ricky Martin - Livin' La Vida Loca</a></span>

#8 Arteglam

Arteglam

Разпределителят

• Members
  • PipPipPip
  • 187 Мнения:
  • Инструмент:Китара , Барабани

Публикувано 24 юни 2009 - 14:17

А иначе цените приемливи ли са в сравнение с магазините в България като xxxx и Динакорд да речем.Изключваме парите за доставка ест.

Този пост е редактиран от Arteglam: 24 юни 2009 - 14:18

God I'll make them pay
Take it back one day
I'll end this day
I'll splatter color on this gray

#9 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 24 юни 2009 - 14:29

Което пак е по-добрият вариант отколкото да се опитват да ти пробутат това, което имат на склад с репликата "Аве ти луд ли си, скивай тука - имаме ефекта "Z", който е много по-як! Земи, земи!

То не, че историята не помни и такива случаи по нашите родни магазини....

Иначе цените са горе-долу нормални, като има и някои неща, които са по-скъпички, но не мисля, че се прекалява в тая посока, както много хора спекулират.
Предимството е, че поръчваш, чакаш и получаваш. Не се занимаваш.

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#10 dean_dime

dean_dime

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
  • Инструмент:Schecter, Yamaha, Ibanez

Публикувано 24 юни 2009 - 20:30

А иначе цените приемливи ли са в сравнение с магазините в България като xxxx и Динакорд да речем.Изключваме парите за доставка ест.

Ами в този случай и още подобни не ми се виждат уместни цените.
http://www.visiarts....roducts_id=1542
По принцип е 260-280лв. Но не съм сигурен.
Че аз за тези пари (+30-40лв.) RP350 мога да си взема.

Ibanez RGD7320z / DiMarzio Tone Zone & PAF

Schecter Omen 6 Extreme FR / DiMarzio Crunch Lab
Yamaha CPX 500

#11 sasoh

sasoh

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 603 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 24 юни 2009 - 21:58

Еми... вземи си. Интересно ми е обаче от кой тукашен магазин ще си вземеш epiphone или hagstrom :)
The jam session starts
Somebody calls "Giant Steps"
Cold fear grips my brain

#12 dean_dime

dean_dime

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
  • Инструмент:Schecter, Yamaha, Ibanez

Публикувано 24 юни 2009 - 23:41

Е така си е ама на много от нещата които могат да се вземат от БГ има тлъста надценка. Но не казвам нищо лошо за сайта и аз съм чувал, че са много коректни и измами са невъзможни.

Този пост е редактиран от dean_dime: 24 юни 2009 - 23:41

Ibanez RGD7320z / DiMarzio Tone Zone & PAF

Schecter Omen 6 Extreme FR / DiMarzio Crunch Lab
Yamaha CPX 500

#13 Necrophagist

Necrophagist

sysAdmin

• Members
  • PipPipPipPip
  • 801 Мнения:
  • Инструмент:Schecter Hellraiser!

Публикувано 24 юни 2009 - 23:44

тия пичове ако не се лъжа работят с http://www.musicstore.com/en_EN/EUR
пратките идват по UPS като има възможности за плащането,дали с кредитна карта или наложен.Не съм пазарувал,но знам доста хора които са го правили и са доволни от резултати.Цените ми се струва че са малко по-високи.
Ако стоката която поръчвате я има на склад,няма никаква пречка тя да дойде до 10 дена да кажем,стига да не стане объркване

#14 LOE

LOE

Freak Of Nature

• newbies
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2495 Мнения:
  • Инструмент:голям

Публикувано 25 юни 2009 - 13:31

В повечето случаи са им надвишени прилично цените. Друго не може да се очаква от спекуланти, а в днешни дни всеки търговец е спекулант, стига да може да си го позволи ;) Конкретно виси внасят много неща, които ги няма другаде, така че или можеш да платиш допълнително, или да си гледаш работата, или да си поръчаш от чужбина.
Добре дошли във Форума на Българските комплексари, многознайковци, гъзоблизци и дрънкачи на празни приказки на тема музика :)
Avril In Blood Official Myspace - Sofia City Deathcore | Death metal scales
Schecter C-7 Blackjack, Fender CD60, Washburn Taurus T25 neck-thru, Shure SM58a, EV CO9, EV CO4, AKG Perception 200,
EMU 0404 USB, Sennheiser HD280Pro, KRK Rookit R5, Garland 100W Custom, 2x12 Dan Armstrong Cab

#15 badValue

badValue

"прост" ПСИХАР

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 Мнения:
  • Инструмент:акустични китари

Публикувано 25 юни 2009 - 13:48

^ неправилна дефиниция за спекулант .....
просто търговец с висока надценка !!!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни