Jump to content
Българският форум за музиканти

Vintage Guitars


bulby

Recommended Posts

Моят май е точно този модел, просто не съм сигурен. 545 лева, нек тру, Wilkinson pickups, абе наистина е звер!

 

Не знам колко ще стоят там и колко бройки имат, но наистина такава китара на такава цена е грехота да се изпуска. Аз взех решението точно за 30 минути; вярно е,че дебнех нещо хъмбъкерско и определено съм направо доволен;

 

Райзинг уцелват; ясно е, че Фендер си е марка, та дрънка. Моята Де Армънд Т 400 си я взех оттам и колкото време минава, по-доволен оставам. С лампово кубе си е напрао трепач. Но ясно е, че дори предлагане на лицензи на Гибсън, и то качествени поне на нивото на Епифон, па дори и май отгоре, е добър ход; сега не може никой да каже, че не са гъвкави дистрибутори. Сега остава и един Фендър да напипам...

 

Абе кво се маете, на тази цена с този звук ...

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди около половин година си купих подобна летва за тия пари. Ама sa6tiat, сигурен ли си че твоя V100 е нек тру? Щото моя до колкото знам не е, а и на сайта не пише подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летва не бих нарекъл това нещо. Моята си е е лепена, нек тру, не е болт он, баш како си пише.

Това нещо къф състейн има, не е истина. Вижте, аз не хваля и не псувам с цел; аз съм си НУРС. Което ми харесва, ми харесва. Мисля че има още Винтидж притежатели, те да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, аз летва наричам всяка китара. Не съм искал да обидя китарите ни. Иначе докато ти четох 2рия пост преди да видя този на Дими се усетих, че имаш предвид сет нек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не искате да ми кажете, че има свестни Лес Пол и СГ копия за цена около 600-800 кинта ??? :offtopic-001::spam:

 

Когато отидох преди ...4-5 седмици(там някъде) питах специално за Vintage SG ..каза ми че струва 490 лв.. :ban::):)..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със Същий станахме близнаци по китари.Аз исках да взема СГ,но като го пипнах това и в Райсинг Форс директно.

Китарката е убийствена за цената си,сет-нек,махагон (едвам я довлекох до нас,сигурно е 5 кИла :offtopic-001: ),дълъг Тон,състейн,грифа е супер удобен (въпреки че това е доста индивидуално),абе много съм в щастие,включвам се чак сега,щото взривявах съседите до 22.00 ч.

Те я те-

004547678.jpg

004547680.jpg

Двете кучки-

004547679.jpg

Същият,слагай и 10-ки и ще се видиш у Цепелин,още по-кърти мивки.Е,аз съм в Ми бемол,ако решиш да го правиш това в Ми виж тръс-рода дали не трябва да се натегне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сет нек, разбира се, нек тру ми е главата...

 

Засега оставам на деветки.

И така избушва етернитовите тръби по квартало...

 

Пуснали сте снимки, да не вадя от нета.

 

И на третия ден съм толкова доволен, колкото първата вечер.

 

Нищо не пипам по тръс рода, китара си е настроена, даже сетъп не й требе.

 

Сега като ми пуснат джемовете на Роко И Кольо, ще се включа подобающо с тежъщ звук, сетне с по-елегантния на Де Армънд-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да я купя, исках точно това да пробвам, дали вади най-тътнежния саунд.

С едно death-джийско камионче, вече забравих кво, тая китара извади дзверски саунд. Кръшъра (Edgecrusher) има такава и той си е баш по такива неща. Питай го на лични, но според мен си става одма. Има и грайнд проект, потърси у форума, и ще се убедиш.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не искате да ми кажете, че има свестни Лес Пол и СГ копия за цена около 600-800 кинта ??? :hysterical::hysterical:

 

Когато отидох преди ...4-5 седмици(там някъде) питах специално за Vintage SG ..каза ми че струва 490 лв.. :thumbdown::);)..

 

SG моделът - може би; не знам. Vintage V100 BB е колкото си пише - 545.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че SG-тата са по-евтини. Аз като ходих в началото на годината да разпитвам кога и как ще зареждат нови летви и ми бутаха някво SG в ръцете и до колкото си спомням цената беше по-ниска. И то може би с едни 100 кинта. Ама беше отдавна и малко на изуст говоря. Най-добре да се отиде на място и да се види как стоят нещата. Но определено съм много доволен от моя V100.

Редактирано от Trysth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее, че това е супер ;)

А по-добре ли е да се вземе Vintage SG или Vintage Les Paul, отколкото някой Ibanez за 800-900 лв. ?

По-качествени ли са като китари да речем от RG сериите на Ibanez ? Или са със същото качество ? Или с по-ниско ?

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.