Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez S Series


TONY

Recommended Posts

що да е в грешка колегата, той просто си казва мнението ;-)

аз не съм чувал звукът , но не харесвам carved top и затова тази китара е извън сферата на интереса ми.

според мен грешно мнение няма. всеки преценява за себе си :headbang:

А ти четеш ли изобщо внимателно кво съм написал или четеш първото изречение и почваш да се гневиш?Като не ти е интересна тая китара редно е да не я коментираш,тая тема явно е за хора,които имат интерес.

момко, успокой нервите. гняв? що го показваш?

ако не ми беше интересна темата - нямаше да пиша. изказах си мнението и това е. като не ти харесва - недей да го четеш :-)))

в събджекта не пише, че се търсят само позитивни изказвания за този инструмент. за всеки влак си има пътници! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

момко, успокой нервите. гняв? що го показваш?

ако не ми беше интересна темата - нямаше да пиша. изказах си мнението и това е. като не ти харесва - недей да го четеш :-)))

в събджекта не пише, че се търсят само позитивни изказвания за този инструмент. за всеки влак си има пътници!  :D

:headbang:

Не съм нервен бе МОМКО,именно за това ти казах да прочетеш предишния ми постинг и ще видш,че съм казал там,че е въпрос на лични предпочитания и нагласа.Но ти не щя ;) ,както и да е.По принцип намирам такива спорове за безпредметни,съжалявам че си ме разбрал погрешно ;):D

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, гассссси, сумати приказки за ни6то! :D

 

Значи, аз пробвах една с нормалните адаптери на Ибанец, пробвах я в Маршал МДК и във Фендер Рок про.

 

Та това казвам, че не знам къде беше проблема и не6то не звукна както трябва, може и да е в усилвателите. Иначе самата китара, вярно, грифът супербърз, аз самия не предполагах, че мога да свиря токлоз бързи не6та :D:headbang: , ама не6то бъждяха прагчетата, имайки впредвид, че екшъна беше прилично висок.

 

Не знам, 6те трябва да ида да я пробвам отново с моя усилвател, ама не6то не ми се мъкне. Или просто друга китара от съ6тия модел.

 

Толкоз засега, аре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотален РЕСПЕКТ към тази марка и серия. Много силно се замислям за S2020X, която е с пиезо бридж и е Престиж-на... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като отворихте дума за флойд и аз да взема да питам:unsure:

Аз имам един SG и в началото флойда качваше и дигаше супер много, а сега може само да сваля и то не като в началото.Аз знам и защо се е получило ама незнам как да го оправя.Та ако някои има идея дали ако продължа да си играя ще стане или как...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като отворихте дума за флойд и аз да взема да питам:unsure:

Аз имам един SG и в началото флойда качваше и дигаше супер много, а сега може само да сваля и то не като в началото.Аз знам и защо се е получило ама незнам как да го оправя.Та ако някои има идея дали ако продължа да си играя ще стане или как...

SG с Floyd Rose?Я по-добре отвори нова тема,че това ще е първото от рода си,което виждам!И,колеги,моля ви дайте да не викаме на всяка тремоло система Флойд!Тремоло системите на Айбанез са различни,макар и да имат прилики с оригиналните Флойд-ове!

 

 

Владо

 

П.С. Smokejack,какво точно му е къстъм на твоя Айбанез освен,че адаптерите са сменени с Дънкани?Нещо друго ли му е пипано или?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина китара!!!

Днес си я купих:).

обаче тези адаптери инф2 и инф1 са пълна боза(има и по-зле де много по-зле от тях -но не ме кефят) ще слагам емг 85!

Тремолото просто ме провокира да купя китарата защото е невероятно и няма разстроиване!!!!!!! :)

Китарата е същата като на снимката по горе S470 DXQM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4estito!!!

Да си я ползваш здраве!

 

Ето, видя ли, 4е нема смисъл да си трошиш главата за отделни Флйдове на Ибанец.

 

Айде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност не, май само престижните модели имат тази екстра. Иначе е повече от приятно хрумване, защото да пренастройваш китара с флойд роуз си е... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.