Към съдържанието

Снимка

Кожи

• Please log in to reply
135 отговора на тази тема

#16 tupoto kopele

tupoto kopele

Low Battery Thinker

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1671 Мнения:
  • Инструмент:barabani

Публикувано 12 януари 2006 - 17:34

Ами зора е Shure Betta 52 и озвучители, на които като им кажеш дай аз да си сложа микрофона щото ще ми скъсаш кожата те отговарят с думите...е па аз дан'съм вчерашен :)

#17 bonzo

bonzo

I hit things for а living.

• Members
  • PipPipPipPip
  • 659 Мнения:
  • Инструмент:drums

Публикувано 15 януари 2006 - 23:33

Ами зора е Shure Betta 52 и озвучители, на които като им кажеш дай аз да си сложа микрофона щото ще ми скъсаш кожата те отговарят с думите...е па аз дан'съм вчерашен 

Аз по същата причина още нямам дупка на касата(тя така си звучи добре де) и принуждавам узвучителите да я озвучават отвън.Един беше много настоятелен и трябваше да си махам предната кожа,за да сложи майка вътре.Малко ми се счупиха ръцете от отвиване и навиване обаче касата свучеша трепач(тя и без това си звучи добре :unsure: )

#18 Katsko

Katsko

татко с палки

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2678 Мнения:
  • Инструмент:барабани, тъпан, перкусии

Публикувано 16 януари 2006 - 00:57

да няма дупка на предната кожа не е чак толкова голямо изключение,а озввучителя трябва да се опита да се нагоди към музиканта и чак ако по някви причини(обективни или субективни) не може,тогава да поставя условия:unsure:тоя пич е имал проблеми със акустиката на сцената,вида на микрофона(ма силно се съмнява да е било това)или знанията за озвучаване на каса,това е:)

Този пост е редактиран от Katsko: 16 януари 2006 - 00:58

#19 bonzo

bonzo

• Members
  • PipPipPipPip
  • 659 Мнения:

Публикувано 16 януари 2006 - 02:10

Всъщност аз дадох идеята да вкараме микрофона в касата ,а той беше доста узадачен.чудеше се от къде ще мине кабела и за малко да му измъкна 5лв чрез бас,защото той беше твърдо убеден,че кабела няма да мине през дупката на касата :) Уви не успях да взема 5-те лв,ама саунда беше трепач :unsure: .пробвай някой път ако не те мързи.

Този пост е редактиран от bonzo: 16 януари 2006 - 02:11

#20 tupoto kopele

tupoto kopele

Low Battery Thinker

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1671 Мнения:

Публикувано 16 януари 2006 - 10:02

Да бе не е проблем да няма дупка....проблема е че лично на мен не ми е удобно да свиря без дупка :lol:

#21 Katsko

Katsko

татко с палки

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2678 Мнения:

Публикувано 16 януари 2006 - 13:48

ми номера е че като няма резонансна,нема особено много ниски:godbless:

също когато дупката е по средата,ниските пак са по-малко отколкото ако е по-настрани,понеже в средата на резонансната резонират най-много ниски и като я срежеш там,"пускаш" най-много от тях да си заминат:happy:.това в случай че някой го интересува де,а като НЯМА въобще дупка има най-много ниски в касата,ма трудно се докарват високи и метълско "плякане".

за мен лично варианта с малка дупка но не в средата е перфектен,мойте каси са метъл но все пак искам и некъв low-end който не се постига като махнеш резонансната изобщо,става съвсем яко метъл прогресарщина,което не ми е по вкуса.

#22 fake

fake

водещ колоната от отиващите на майната си!

• Members
  • PipPipPip
  • 120 Мнения:
  • Инструмент:гребенче и ластиче

Публикувано 16 януари 2006 - 17:35

Не бе Галя :stop: става дума не за предната кожа....иначе аз моята предна я скъсах още на първия месец, а потребителят Fake известен в някои среди с неговата каръщина в много отношения <_< успя да я скъса на първата седница още :) хаха да е жив здрав, че е много забавен

Ей глааа(fake) да не се обидиш ся ;)

ей момче,ше те осъдя за клевета и за подронване на авторитета и репуртацията ми!!!!! ;)

#23 tupoto kopele

tupoto kopele

Low Battery Thinker

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1671 Мнения:

Публикувано 16 януари 2006 - 19:52

ми номера е че като няма резонансна,нема особено много ниски<_<

също когато дупката е по средата,ниските пак са по-малко отколкото ако е по-настрани,понеже в средата на резонансната резонират най-много ниски и като я срежеш там,"пускаш" най-много от тях да си заминат:).това в случай че някой го интересува де,а като НЯМА въобще дупка има най-много ниски в касата,ма трудно се докарват високи и метълско "плякане".

за мен лично варианта с малка дупка но не в средата е перфектен,мойте каси са метъл но все пак искам и некъв low-end който не се постига като махнеш резонансната изобщо,става съвсем яко метъл прогресарщина,което не ми е по вкуса.

това беше полезно ;) ама аз имах предвид, че без дупка въздухът излиза доста по-малко от касата и се свири доста по-трудно..поне за мен е по-трудно

#24 bonzo

bonzo

• Members
  • PipPipPipPip
  • 659 Мнения:

Публикувано 16 януари 2006 - 22:34

И на мен ми беше скумфузно в началото,ама сега ми е все едно(демек Бързо се свиква)

#25 NoSeNs

NoSeNs

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 32 Мнения:
  • Инструмент:БаРаБаНи

Публикувано 05 март 2006 - 05:19

Поклон пред всички барабанисти тук :greenball:
Ще вземете да ме откажете да ставам барабанист бре хора :) Аз си мислех, че не е чак толкова сложно, а то се оказа, че трябва да имам више в областа :)

:godbless: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist: :metalist:

#26 Katsko

Katsko

татко с палки

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2678 Мнения:

Публикувано 05 март 2006 - 20:13

ВИСШЕ нема и да вземеш с тоя правопис,бате,алооо,правописаааааа...... :D

#27 bonzo

bonzo

• Members
  • PipPipPipPip
  • 659 Мнения:

Публикувано 06 март 2006 - 16:00

Искам да кажа само,че рекламната бойна кожа за каса на Ямаха е на много добро ниво и спокойно човек може да си свири и записва с нея,стига да не я скъса от бой както някои вече са направили :cheers: И ако някой реши да си я изхвърля може да ми я подари(срещу един комплект ПроМарк).

#28 bojo

bojo

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 21 Мнения:
  • Инструмент:Drums

Публикувано 13 април 2006 - 15:44

Много интересна и компетентна информация , поне за мен . Аз досега не съм членувал във форуми шото бях скептичен , но това е готин начин да си изградим свое drum society в татковината , където инструмрнта няма никви традиции , въпреки и online .

#29 sa6tiat

sa6tiat

Victim of love; tribute to D. Coverdale. Девиантен урунгел

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4194 Мнения:
  • Инструмент:месершмит&уесън

Публикувано 13 април 2006 - 17:55

Тренков, ти ли си ма?...
Da be6e pjala, Agnetke le...
Цитат
Победителят от баража Малеш (Микрево)- Зебра-98 (Курило) срещу Черноморец (Бургас)
Цитат
dimitarl
Коментар #146
Не ми се говори за Лечев... понеже не съм на такива като Лечев на местото...само за информация на тези които не се сещат че прахът на някой се диша когато той е ПРЕД теб а не ЗАД-във всяко отношение)

#30 Katsko

Katsko

татко с палки

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2678 Мнения:

Публикувано 13 април 2006 - 18:44

ха дано,че тука истинските драмери са доста по-малко от теоретиците;)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни