Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Стряска ви, щото тоя Атак дето му го дадох, беше наполовина смачкан от хидравличната врата на камиона с оборудването на Куийнсрайк, впоследствие изправян на ръка от мен. Атак не са толкова лоши кожи, имат някои нововъведения спрямо останалите марки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам. Поръчах си Evans Hydralics или както там се пише. Казах просто, че искам максимално power с малко състейн и издръжливост! Добре ли съм направил с този си избор? :)

Редактирано от Danny47

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали е най-добрия избор,но това,което търсиш се вписва в характеристиките на този модел.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми търся плътност и мощ... поне аз така си го представям :rolleyes:. Кожите са този черният модел. Щото в предишните страници прочетох, че цветовете имали значение в звука, а този модел има 3 цвята... ако някой може да обясни за цветовете?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то за звука и палките имат значение....иначе дали обикновенната,синята или черната кожа имат разлика в звука - не зная :/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кожите са добри особено за барабани като твоите с доста състейн от корпусите. обаче искат млатене за да им изкараш звука. иначе черно добре са ти препоръчали то дава най-много атака и е подходящо за рокери и металяги. плътност- да, издръжливост- определено: тва са едни от най-здравите кожи, но като чиста сила на звука не са чак толкова силни и искат доста бой както казах, все пак са два дебели пласта, много по-лесно е да извадиш power от по-тънки кожи:rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха... мерси за опресняването. Другото, което видях беше в Jam... кожи Аквариум :rolleyes: . Там човека ми ги хвалеше много и наистина изглеждаха хубави. Излизат по-скъпи с около 20лв. Двойни бяха, не-маслени с power център... какво ви е мнението за тях?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасни кожи според мен....яко мъртви...ама пък има хора, които им се кефят много

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвратителни кожи, подходящи само за любители на убития картонен супер заглуишен звук на американския фънк от 70те и американското диско от 70те. :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-гадния модел кожи за томове на които съм свирил евър!!боклук, най-гадните Акуариани...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, че ме светнахте... чичката там ме хипнотизираше половин час :D. Вика "глей тука сеа кво става" и такъв ми ги показва :P !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе, ский са , тва са много яки кожи по принцип, просто точно тоя модел е пълен боклук(според мен)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мерси, че ме светнахте... чичката там ме хипнотизираше половин час :D . Вика "глей тука сеа кво става" и такъв ми ги показва :P !

и мен тоя веднъж ме беше навивал......Взе една палка,удря по кожата(която още си е опакована) и ми вика - "Чувал ли си такъв звук,а ?" :wub::):P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:P :P Същото само дето с ръце удряше... :D

Как можах да забравя това. EDIT: Вика ми "Ти на касата каква кожа имаш?"... и аз аз "Sonor". "Ма с пръстен ли е отстрани?" и аз "Да, много е добра" и той "Бе ти оста'й, гледай тази" и ми показва някава и вика "Гледай, пръстена отстрани... как са го направили не знам!" и показва през найлона как звучи :P... после вика "Пипни я да видиш... а, кво ше кажеш?!" :wub::D "Или глей тази... пипни да видиш" :)!

Редактирано от Danny47

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти се смееш ма за каса тва Акуарианите са най-яките кожи дето съм пипал само дето са пара;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.