Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Стряска ви, щото тоя Атак дето му го дадох, беше наполовина смачкан от хидравличната врата на камиона с оборудването на Куийнсрайк, впоследствие изправян на ръка от мен. Атак не са толкова лоши кожи, имат някои нововъведения спрямо останалите марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз да питам. Поръчах си Evans Hydralics или както там се пише. Казах просто, че искам максимално power с малко състейн и издръжливост! Добре ли съм направил с този си избор? :)

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми търся плътност и мощ... поне аз така си го представям :rolleyes:. Кожите са този черният модел. Щото в предишните страници прочетох, че цветовете имали значение в звука, а този модел има 3 цвята... ако някой може да обясни за цветовете?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то за звука и палките имат значение....иначе дали обикновенната,синята или черната кожа имат разлика в звука - не зная :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кожите са добри особено за барабани като твоите с доста състейн от корпусите. обаче искат млатене за да им изкараш звука. иначе черно добре са ти препоръчали то дава най-много атака и е подходящо за рокери и металяги. плътност- да, издръжливост- определено: тва са едни от най-здравите кожи, но като чиста сила на звука не са чак толкова силни и искат доста бой както казах, все пак са два дебели пласта, много по-лесно е да извадиш power от по-тънки кожи:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха... мерси за опресняването. Другото, което видях беше в Jam... кожи Аквариум :rolleyes: . Там човека ми ги хвалеше много и наистина изглеждаха хубави. Излизат по-скъпи с около 20лв. Двойни бяха, не-маслени с power център... какво ви е мнението за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвратителни кожи, подходящи само за любители на убития картонен супер заглуишен звук на американския фънк от 70те и американското диско от 70те. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, че ме светнахте... чичката там ме хипнотизираше половин час :D. Вика "глей тука сеа кво става" и такъв ми ги показва :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе, ский са , тва са много яки кожи по принцип, просто точно тоя модел е пълен боклук(според мен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, че ме светнахте... чичката там ме хипнотизираше половин час :D . Вика "глей тука сеа кво става" и такъв ми ги показва :P !

и мен тоя веднъж ме беше навивал......Взе една палка,удря по кожата(която още си е опакована) и ми вика - "Чувал ли си такъв звук,а ?" :wub::):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:P :P Същото само дето с ръце удряше... :D

 

Как можах да забравя това. EDIT: Вика ми "Ти на касата каква кожа имаш?"... и аз аз "Sonor". "Ма с пръстен ли е отстрани?" и аз "Да, много е добра" и той "Бе ти оста'й, гледай тази" и ми показва някава и вика "Гледай, пръстена отстрани... как са го направили не знам!" и показва през найлона как звучи :P... после вика "Пипни я да видиш... а, кво ше кажеш?!" :wub::D "Или глей тази... пипни да видиш" :)!

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.