Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

  • 1 month later...

Може да звучи мн глупаво ама аз да питам дали ще ме пуснат да участвам на караоке след като нямам 18? И ако имате някакви групови ходения бих се радвала да дойда и аз да си попеем,че нещо въобще не съм ориентирана в това къде в София има караокета и кога се провеждат... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет!на мен много ми се ходи на караоке самоче и аз не знам къди в софия има пък и аз имам по-рок желания за изпълнение и малко се съмнавам, че ще намеря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Arq:

а защо е задължително да е караоке?

 

Не е задължително да е караоке, може и на плейбек, ама си носи както плейбека (песните), така и доматите! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да е караоке, може и на плейбек, ама си носи както плейбека (песните), така и доматите! ;)

А може ли да си взема пианото? Ако да - пиши ме + :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На мен лично ми допадн онова, в което бяхме миналия път. Може пак там да идем

Ми елате в бургаското караоке какво толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

нищо, освен 500те километра :punk_guitar:

 

Мисля че в Сряда (или Вторник) има караоке в БекСтейдж...никога не съм ходила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зa пловдивчани (и не само ) - всеки петък и събота от 22:00 часа водя караоке в клуб Латино ... дори да нямате 18 ще измислим нещо :) така че който иска да заповяда да попеем !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Всеки четвъртък има караоке във "Вчера", на Раковска и Дондуков. Даже май и всеки вторник има. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки петък и събота има добро караоке в пиано-бар Глория. Доста голям избор от песни, любезен персонал и добър саунд... Абе не е зле :) Бара е в София срещу централни хали, всъщност има го в гугъла :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Всъщност точно там да вържат над 20 човека да чакат(и да не бъдат допуснати до микрофоните) заради частно парти, и да не съобщят за това, е доста некоректно от тяхна страна. А входа на всички си се таксуваше, което е куцото. Изводите си правете сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ммм, това трябва да го видя за да повярвам. По принцип са коректни хората...

 

мод едит: ползвай червения символ(Shift+6) :girl_witch: когато цитираш предно мнение. И погледни правилата наистина. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.