Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос

Искате ли да се съберем всчките певци, да си попеем, да си попием... :) Тази идея ми дойде преди малко и е инспририрана от това:
[quote name='Evtim Djerekarov']...А, и на Ангермеанс и КорвусКоракс ще им предложа да хванем да се събираме някъде да си пеем, пък и да се слушаме  , защото е по лесно да се напредва.[/quote]
Аз обаче си мисля, че няма нужда да е чак толкова камерно - колкото повече-толкова повече. Такава среща си спретнаха хората от клавирната част преди около два месеца и се получи много готино. А понеже тук сме все готини хорица-мисля си, че при нас ще стане още по-яко B) Споделете - харесва ли ви идеята и ако да - кога да стане?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

• 0
По последно преброяване се оказва, че на въпросната среща ще сме най-много девет човека(поне толкова са потвърдили). Слабо, слабо, казвам аз... :metalist: ;) :D Надявам се, че ще дойдат още хора...Хайде, събудете се малко!!! :hello:

Та, значи, да уточним за последен път :read: :

18.11.2005г. , Попа, 18:00ч...
Ако имате проблеми с ориентацията и намирането на останалите форумци, явили се на срещата, може да си запишете моя номер, та да не стане обърквация. Телефонът е [b]0888412346[/b].

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
И то с големи перипетии за мен. Нищо. Струваше си. Аз лично си изкарах гот. Не следния ден, колегите бяха "учудени", че на срещата на вокалите от форума се пие бира :cheers: И все пак факт - високите ми бяха отишли на Хавайте в събота.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Айде, айде.... Само най-отбраните пияници бяхме ;)
Терми, къде казваш ти били високите?! ;) Ти и по-високо ли можеш да пееш от това, което чух оня ден?!?!? :) ... ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Отдавна не сме се срещали, уважаеми колеги, да пием, да пеем и да говорим по певчески (и не дотам) теми...

Ето защо предлагам:

[b]ПЪРВО [/b]- Следващата среща да се състои на [b]20.10, петък[/b]. Остава да обсъдим къде, как и защо ще ходим, както и началния час на събитието.

[b]ВТОРО [/b]- Тези срещи вече станаха традиция. Да ги насрочваме вече в една тема - тази. Май ще е по-прегледно, пък и по-рядко наминаващите насам певци могат да се абонират за нея, за да са винаги овреме известени кога какво ще се случва.

[b]ТРЕТО [/b]- На следващата сбирка да не сме само аз и Тошето, че ще вземем да си писнем... ;) Редактирано от CorvusCorax

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Много съм "за" :)
Предлагам да е в караоке бар "Вчера" с/у Операта. При мен проблема е, че съм до късно на актьорско, но мога да дойда към 10.30, например ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Всеки които му се пее да заповяда на форумният джем на 14-ти този месец.
Тези дни трябва да се появи банер за събитието.
Вече има няколко заявки от певци и състави :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Джемът - ясен, няма да бъде пропуснат. Затова и насрочваме вокалска среща седмица след него. :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Ще се писнем, а? :D
Бройте и мен за срещата! :)
И дано наистина сме повече от двама!
"Колкото повече, толкова повече..."- беше казал някой! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
[quote name='toshevski' date='Oct 8 2006, 09:59 AM']Ще се писнем, а? :)[/quote]
Никога, колега:D

Та, значи в в караоке бар "Вчера" ли да сме? Аз гласувам за.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Айде. Само имайте предвид, че във въпросният бар има караоке само неделя, понеделник и четвъртък. При това положение не знам дали е добра идеята да се ходи там в петък. Все пак скъпичко е :jazzband: и едва ли си струва да се надвикваме и да цакаме много пари за няма нищо. Иначе датата не е лоша.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Уф, че съм прост... Добре че е Терми да подсети тва за караоке вечерите във "Вчера"... ами други варианти има ли? Според мен караоке бар е най-удачно, щото иначе само ще си говорим кой какъв го вади (гласа, де ;) ) а така и ще се чуе :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.