Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Принципно коректни...ааааха ^_^ .... "малкото камъче обръща каруцата", нали така?

Пяха двама-трима преди да влезе антуража на въпросния рожден ден. Имаше юбилей човека, и около 15 души с него. В порядъка на 3 и нещо часа пяха само неговите хора. А поръчките си валяха към диджея. И е напълно разбираемо - 3 сепарета пълни + бара + хора на масите и столчета - това без рожденика и хората му. Ако бяха казали че няма да има караоке за тези хора, всички щяха да се изнесат. Значиииии.. (грубо) загуба от 250 до 500 лв.(съвсем хипотетично), ако не и повече...работата е ясна. Коректни? Щяха да ни кажат ако бяха, или поне да не смятат входа. Аз съм почти убеден, че поне 60% от "усвисналите" онази вечер няма да стъпят пак там, както и аз. Преценете кой е загубил.

Това горното е лично мнение. Не ангажирам никого с него. Но имайте едно наум, ако увиснете до това място.

Ай стига съм спамил и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ми това си е Българщината, общо взето и в Маската е така, пеят си все някви техни хора и чакаш като гвоздеей там и се наливаш с бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В маската колко време чаках докато се доредя една песен да изпея ... Не е истина. Да не говоря че не ми хареса нито саунда нито микрофона ;)

 

MDFk в Глория има 2-ма нови диджеи. Единия е Коцето - Калки, той води караокето в петък, другия е някакво ново момче, мисля че Зуми го наричат, но и двамата гледам че се справят що годе прилично. Този случай за който говориш не мога да го коментирам, защото не съм бил свидетел, но както го обясняваш ми звучи доста гадно и тъпо. :)

 

Както и да е... Поздрави 'секакви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ами за да няма такива издънки предварително се приказва с управата на заведението казва се така и така имаме еди къква си група +- еди колко си... и тази вечер искаме да правим това и това... искаме да резервираме караокето за цяла вечер.И така.А не да се сърдите че този или другия не можал да се уреди..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве кви караокета, какви тамагочита?! Караокето е за японци, които пеят песни на бялата и черната раса. :thumbs_up:

Винаги ми е било смешно пеенето на караоке. Влизайте в, намирате си групи, които да ви свирят и пейте наволя!

Зае*ете ги тия простотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай непросветени,но всяко едно нещо,пято от немай къде с някъв файл инструментален или пък било на живо е КАРАОКЕ.Що се отнася до това...заведението не ти е зала 1 на НДК та да изнасяш концерт.. ти може си вокалист на банда но вземеш ли да се вживяваш в роля в заведение и на чужд терен...другите ще те изгледат като циркаджийска котка :)

 

Ся чак се усещам... прочети първия пост на темата за да ти стане ясно за кво иде реч..пък тогава продължи да говориш по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A не е ли по̀ музикантска идеята 1-2 банди с подготвени парчета (или предварително оргазнизиране и съгласуване... знам че това са трудни думи в логическия речник на по-голяма част от хората) да свирят и който иска да излиза да пее Ковърдейл, Дикинсън, Весна или... авторко парче, може би?

 

Пак ти казвам, караокето е забавление за подпийнали японци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

каквиии телефони БЕ МЕЕН... кви ЕС ЕМ ЕСИ...

Какви банди? ... в случая никой не ти говори за банди... хората ти казаха че си има DJ и че други хора са пяли цялата вечер а за наще време не останало и такива едни... :greenangel: в заведение отиваш като мишка,пееш като мишка.. и си тръгваш насвиркан като такава.Шефа на заведението го боли левия,че групата "йелъу бози горчица и пиле с ориз" са решили да вдигат купон в заведението му .. хаха.Аз до колкото разбирам замисъла на цялата дандания е да се съберете вокалистчетата от някой групички и да си попеете индивидуално в КАРАОКЕ клуб,защото аз не знам в кое друго заведение има оборудване и готовност за индивидуални изяви.

 

ПС: не ме вкарвай в този филм .. мога да ти опонирам до безграничие.

Редактирано от spellsingero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Гледам отдавна не е писано тук, та да подпитам...

Вокални сбирки на форума провеждат ли се все още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ами замислям нещо неформално и за избрани хора във Варна...

Днес се получи и предложение за място, където да я проведем (Механикът е опасен, ей!)thx.gif

 

Ако някой се интересува по-подробно от идеята да пише на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, айде айде няма нужда от четкиgreen_flying.gif.

Не става дума за криене.

Първо, за да има някаква полза не мисля да сме много народ. Психологическият фактор е важен, колкото повече непознати, толкова по-трудно е преодоляването на бариерата с правенето на "грешки" пред публика :)

Освен това, за да има някакъв смисъл трябва да сме подготвени-да знаем по какво ще работим с всеки, времето е кратко все пак :).

Не става дума за криене, така че не се обиждайте, просто публика и drop-in вариант не са предвидени.

От друга страна, ако някой желае да посети варненския бънджи фест с мен е добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.