Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

На мен караокето не ми се стори нещо особено, като изключим някои изключителни изпълнения от страна на Elly и другите съфорумци :hysterical: , но на мен самото клубче много ми допадна, управителя също е пич ! Иначе каталога наистина е як, доста песньовки имат !

 

Въобще най-вероятно ще се посещава и завбъдеще :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че това е караокето на Кръстьо. С него се познаваме от школата на Мирчевски. Много им е добро караокето и са много симпатични и двамата :slap: Другият път ме пишете! :tomato:

Усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Жив съм. Много добро. Четвъртъкът ми се сля с понеделника. Трябва да се наспя, 'щото ще колабирам.

Редактирано от MDFk
;) Оправено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ами засега равносметката е следната:

 

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... :huh::(;)

 

Очаквам по мащабна реакция... :think:

Какво точно ще попеете, че мога и аз да намина? :singer:

П0 Д0ЬРЕ Е ДА ПИТАТЕ КАКВ0 ЩЕ П0ПИАТ ;)

Редактирано от nyne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nyne, кви са тия постове от преди сто години дет' изравяш? И с каква цел? Опитваш се да намекнеш, че искаш вокалска среща? Идея е:) Може и да пеем, ако не стигне пиенето. Вие кажете;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
... ами не знам, караоке файловете не са просто mp3, а друг формат (ще те излъжа как беше точно разширението), които съдължат както аудио, така и видео - текста на песента, който тече и се подчертава там, докъдето си стигнал... Това си е част от идеята - всички гледат текста докато слушат, припяват си с теб и т.н... :icon_shithappens:

 

 

 

Та значи файловете, които пускат на караокетата в повечето случаи, са два - mp3+cdg (cdg е текстовият файл, който върви заедно с аудиофайла). В някои случаи аудиофайла може да е и миди, което в много от случаите не звучи много добре... Но какво да се прави :offtopic-001:

Кръстьо е готин, прави готино караоке (снощи бяхме заедно, та чак до зори...)

 

Ако има пак скоро среща на вокалите, бих дошъл и аз :offtopic-001::)

 

Това е за сега от мен

 

:) KEEP ON ROCKIN' :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам,Караоке Вечер очертава ли се скоро? :thumbup::metalist::yes: Понеже ми предстои да пътувам до София и ако има такава,ще се радвам много да дойда :) , и да се запозная с вас (Хмм аз никой не познавам лично :blink::P ) Та,дано да има!Бройте ме,ако ще се състои до края на месеца!С удоволствие ще попея....ама с голяяямо удоволствие :happy::curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами..........скоро....скоро........всеки четвъртък. :punk_guitar:

Не знам дали за колегите от форума ще стане традиция да идват в Toucan.........

...........е за част от тях знам де :punk_guitar:

Редактирано от Misunderstood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм провинциално чедо :no: ..Ако не те затруднявам,обясни къде се намира въпросното "Toucan" ?..и какво представлява,Караоке ли е или нормално заведение? или..? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз :):P

 

Ако някой не ме е познал давал характерни белези:

- движа се като пиян или безобразно напушен, но съм само на сок и 0% бира :yahoo:

- дера се грамогласно и се опитвам да си изплюя сливиците...

- с още няколко другари правим безброй маймунджълъци...

- ако чуете някой да пее песни, които не знае - ние сме. Открихме очарование в това :greenball:

 

Абе.......с две думи...........забавляваме се.

Хората, които са отишли да попеят може и да ни се дразнят - `шъ ни извините :blush:

 

Поздравления за Националният Отбор по Караоке на българия в лицето на няколко млади и симпатични дами и един-двама младежи. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухууу и аз бях :) Беше страхотНооо :) ..Мхм между другото аз доколкото разбрах във Вторник има в "Маската".Някой ходил ли е там?Ако някой ще ходи сега,този вторник-нещо против най-сетне да се запознаем :lol: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ухууу и аз бях :) Беше страхотНооо :) ..Мхм между другото аз доколкото разбрах във Вторник има в "Маската".Някой ходил ли е там?Ако някой ще ходи сега,този вторник-нещо против най-сетне да се запознаем ;) ?

 

Здравейте, извинявам се, че се намесвам така във форума ви, но от скоро и аз пропях на микрофон.....било много зарибяващо. Къде се намира това Тукан, където ходите? Тепърва започвам да ги разучавам караокетата...ще се радвам за инфо. Едно приятелче отвори караоке в Студентски и там се изявявах за първи път, но нямам против да се прочуя и из други заведения. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.