Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Предполагам Пилето иска да си организирате едно чисто вокално мероприятие в което да има само гласове и никакви инструментални ужасии :rolleyes::whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ама това е супер! Вече имаме публика за нещо, което дори не сме почнали да организираме!!! Какво ли ще се случи ако наистина направим нещо? :coolp:

 

А да питам - ще ходим ли в четвъртък в Тукан?

Аз дотук броя:

Elly

Alis

mravata - ако не и изникне нещо

...

тва е. И още 2 полу-обещали желаещи в лична кореспонденция. Айде дееееееееееееееееееееееееееееее :unsure:

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го взема предвид.

 

ХАХАХА Колегаааааа :wallbash:

Да, теб имах предвид, но не с лошо!!! Сакън!

 

Ми пък да отидем колкото и да сме.... Ако е хубу, ше им кажем за другия път :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и как беше я ми кажете нещо повече че ми се пее и н мен

трябва ли да си нося мп3 за караокето или се пеят смо стандартни и отлично втръснли и до болка познати хави?

 

дайти инфу

 

щот аз пея слабо познати джангърийки и требва да си ги права сам ма дли ша дадат диджеите

авторски стават ли?!

ако не става - жалко ма не еболка за умрене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, ами кво да ти кажа... Ситуацията "стандартни и отлично втръснли и до болка познати хави" я има в почти всяко караоке щото това си поръчват хората... Иначе каталогът вчера беше ОГРОМЕН! Доколкото разбрах над 4000 заглавия! ^_^ Имаше много неща, които ме изненадаха, такива, които не бях чувала и т.н. Много добре са се подготвили хората ^_^

За това дали можеш да си носиш - ами не знам, караоке файловете не са просто mp3, а друг формат (ще те излъжа как беше точно разширението), които съдължат както аудио, така и видео - текста на песента, който тече и се подчертава там, докъдето си стигнал... Това си е част от идеята - всички гледат текста докато слушат, припяват си с теб и т.н... Това не пречи да ги питаш де, може пък и да се навият ^_^))) Много са симпатични двамата диджеи!!! Много готино водят нещата и става супер купон ^_^

За авторските - е на това мисля вече че не му е мястото в караоке... Предполагам, че няма да стане :blink:

 

Следи темата, другия път ела да провериш дали ще ти хареса ;) И да ни попееш :)^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък едната съквартирантка в Студград ми беше спретнала чуден номер :) с решетката на вратата, така че да не мога да си вляза и спя в Собствената Стая!! Това беше причината да не дойда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.