Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Аз сигурно няма да дойда, защото по същото време в Бекстейдж ще свирят КПД-0 & Replikas и смятам да посетя.

 

Иначе утре (четвъртък 05.07) след работа ще се ходи на караоке в "Маската", от 22:30 почва. Ако на някой му се идва - ще е супер :ok:

 

Клуба се намира в бл.19 на Студентски Град, карта - клуб Маската

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тази Неделя караоке във "Вчера"?

Приятничко беше последният път. Даже бих предложила да го направим традиция за Неделите!

 

П.С. Аз лично повече не бих отишла на караокето, на "DJ Ivan"!

Редактирано от Грация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми е по вкуса. Най-малкото - рока не е приоритет, а и самия "Айвън" не ми допадна изобщо. Ама пак казвам - говоря конкретно за себе си. На вас може и да ви хареса.

Усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааа аз сега имам нова информация :hysterical:

Всеки четвъртък в новия клуб TOUCAN Bluzz&Rock в студентски град се случва караоке!!!!

По данни от сигурни източници било по-добре от Вчера - едно, че е по-просторно там де, но и купонът ставал по-як. Видео стена, над 4000 песни чужди и някакви на бг. Хората, дето го "водят", били много готини.

Аре да пробваме, пък ако нещо не е така, сигурният източник остава с несигурно бъдеще :thumbs_up:

 

Следващият четвъртък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен все ми се струва, че четвъртък е през седмицата :beer: то всъщност и събота и неделя са, ама това е друг въпрос :) иначе много хубаво, че в Блузз'н'рок са направили караоке, мисля да намина ако не изникне нещо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да съм на линия за Четвъртък. Звучи обещаващо. Ще пиша тук, когато съм сигурна дали ще дойда.

Усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, в четвъртък съм на работа... :) Пак ме няма, значи...

 

Имаше идея, обаче, да си организираме вокален джем скоро. Само пускам мухата:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.