Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Искате ли да се съберем всчките певци, да си попеем, да си попием... :) Тази идея ми дойде преди малко и е инспририрана от това:

...А, и на Ангермеанс и КорвусКоракс ще им предложа да хванем да се събираме някъде да си пеем, пък и да се слушаме  , защото е по лесно да се напредва.

Аз обаче си мисля, че няма нужда да е чак толкова камерно - колкото повече-толкова повече. Такава среща си спретнаха хората от клавирната част преди около два месеца и се получи много готино. А понеже тук сме все готини хорица-мисля си, че при нас ще стане още по-яко B) Споделете - харесва ли ви идеята и ако да - кога да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ама предложете куде. Някъде навън или в някой. Вкъщи в момента не е особено удачно(и няма да бъде поне още няколко месеца).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май някъде навън е по-добрия вариант, ако искаме да се съберем повече хора. А кръчми, в които не ни познават и няма да ни изгонят все ще се намерят една-две :pray: Аз нямам претенции (засега) относно времето и мястото, така че вие кажете кога ви е удобно. :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм само дето не ми е ясно, какво точно ще пеем, но съм сигурен, че ще е интересно. Само един проблем. 17.11 не е петък, а четвъртък. Предлагам да е на 18.11 в петък

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм гледал календара от миналата година B) Иначе не съм чак толкова тъп, да знаете :blink: Ами значи - 18, петъка. И мисля да наблегнем повече на пиенето, отколкото на пеенето :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засега равносметката е следната:

 

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... :ph34r::):headbang:

 

Очаквам по мащабна реакция... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засега равносметката е следната:

 

Ще бъдем CorvusCorax, Termy, Evtim Djerekarov, cecomeco (не е потвърдил, но каза, че ще гледа да дойде), Snowwhite (вчера и казах и тя каза, че ще дойде), Monty Python (обеща че ще дойде)... Това са общо пет човека и едно пиле. Слабо, слабо... ;):(<_<

 

Очаквам по мащабна реакция... :think:

Какво точно ще попеете, че мога и аз да намина? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне :) Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи :P (е*а ти гадния интересчия съм :metalist: )

 

 

Пиене планирам да има, да :metalist: Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :headbang:

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне ;) Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи ;) (е*а ти гадния интересчия съм ;) )

 

 

Пиене планирам да има, да :) Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :D

Сори, няма да мога да дойда, ще ходя по пловдивско! Приятно искарване!

Терми, пей и за мен. Трябва скоро да повторим Бийтълс сбирката, този път още по-подготвени! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно нещо полифонично, Полифоне ;)  Задължително намини, тъкмо ще те питам да помогнеш за едни вокализи ;)  (е*а ти гадния интересчия съм ;) )

 

 

Пиене планирам да има, да  :)  Само да не се налага да носим после някой до вкъщи :D

Сори, няма да мога да дойда, ще ходя по пловдивско! Приятно искарване!

Терми, пей и за мен. Трябва скоро да повторим Бийтълс сбирката, този път още по-подготвени! :)

Сирече, трябва да се подготвим. А за останалите: е ся ще видите как не мога да пея на няколко гласа :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.