Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

^Човек, пееш страхотно! Искрени поздравления! Слушах те с огромно удоволствие в Неделя. Респект!

Мерси, радвам се че на този Джем има и женски глас, това винаги е страшна емоция! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направихме официална тема за тези срещи - даже си писал вече в нея:cheers:

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...80entry193576

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим ли последно сбирка преди края на 2006?

Предлагам 22.12 (с оглед на това, че е петък и че ми е удобно:cheers: )

Говоря за сбирка на маса, уточнявам:)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амчи то... тогава ще има нещо като сбирка... поне предполагам, че доста хора от форума ще се сберем... :cheers: Става въпрос за благотворителния концерт, нали се сещаш? ;)

 

аааа, с тоя едит... аз сега какво да си правя с мнението? :)

 

едит на едита: е да, ама 2 сбирки в една вечер...

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слях двете теми за срещи на вокалите +певческите изяви на тях в една тема, че този подфорум е много тесен и за 2те. :)

 

Приятно изкарване! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренски, имаш една бира от мен на срещата (не казвам "ако дойдеш", защото тоя път ТРЯБВА вече да се явиш, избор н'ти са предоставя :D ).

Има още няколко човека, които трябва вече да се отчетат с присъствие, да не споменавам какво говорихме с Кремена на последната среща за една мила наша съфорумничка, на която трябва да се постави ултиматом - или идва, или бан(ан)... Но да не сме толкова крайни... Кой още да чакаме? (Аз съм по дефаулт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава ли се преди новата година събиране на вокалите,пишете как стоят нещата,за да може евентуално да взема някакво решение...наздраве :P

 

..ако е за 22.12 няма да мога да дойда,от 28 до 30...но пък все празници,пишете все пак какво е крайното решение.

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренски, имаш една бира от мен на срещата (не казвам "ако дойдеш", защото тоя път ТРЯБВА вече да се явиш, избор н'ти са предоставя :virtuoz: ).

Ш' си помисля. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.