Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Даам и аз отчитам събирането за успешно като се има в предвид броя на хората. :) Все пак и още можеше! Много се радвам на тези, с които се запознах! Радвам се и съм горд, че във вокалния раздел има такива готини хора, а и гласовити от това което съм чувал (слушал)! ;) Стана въпрос за една идея снощи- караоке! Та идеята е следната- четвъртък, 09.11.2006, клуб "Вчера". Часа ще го коментираме по- късно. Даваме аванс от две седмици за да бъдат всички подготвени! Очакват се коментари за срещата! :)

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успешно се осъществи събиранео  :read:

За съжаление някои хора не дойдоха, но може би те съжаляват повече  :)

много мило.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... ако остава за този четвъртък (09.11.) в клуб "Вчера" заявявам присъствието си, но не мога да кажа от колко часа. Възможно е да е и след 22.00. Ще имам дълъг ден в НАТФИЗ и не знам кога ще свърша. Та кажете, ако остава да пестя сили после за пеене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трима сме до тук! Аз предлагам да се съберем по- рано и към 22:00 да отидем там, а? Или ако не направо- 22:00 пред "Вчера"!?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към десет ме устройва, но мисля, че ще ни е малко трудничко да се докопаме до микрофон в десет, а и не знам дали няма да им приключи караокето малко след това. Според мен ще е по-удачно да отидем малко по-рано, но както кажете. А и не е задължително всички да се изсипем на куп :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да дойда, но пък не искам да ви лъжа... В Събота съм на състезание и се подготвям тези дни, но ще направя всичко възможно. Ако не - весело на вас, а на другата сбирка ще разказвате :rolleyes::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.