Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Ами добре де- на кръста да е! Ама там няма да можем да попеем... :metalist: Не е ли по- добре едно "Вчера" да направим? Но както кажете! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т, няма караоке там в петък бе човек, нали го казаха вече :read:

 

Три страници за три думи, на които ще се вържат трима човека... Поне имаме извинение, че сме си лаладжии в тоя раздел.

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да е в друг ден... :D Айде вече съвсем разточих нещата... Както решите- аз съм на линия! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... и това за другите дни се разбрахме, че много трудно ще стане. Най-удобно за повечето от нас е петък вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, мисля, че вече можем да конкретизираме и сложим следното и надявам се последното:

 

 

ПЕТЪК, 27.10.2006, 20:00ч., Дъвената Бирария, "на Кръстта"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише се с едно Т (КръсТа) :)

 

Така, значи аз съм там :)

Наистина трябва да си там за да се посъветвам за някои неща с теб...относно правописа... :killyou: :):)

Значи трима сигурни до тук! (with me)

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, я дайте някакъв приблизителен адрес на тая кръчма :happy: ,че не съм съвсем запозната с местоположението и, пък може и някой друг да има проблеми с това :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да се включа, макар и по-късно :happy: Само дано не изникне пак нещо, че какъвто съм карък за такива работи :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм, имате думата ми!! Обачееееееееее - да не стане пак за следващата седмица.... Аз предлагам всеки, който ще дойде със сигурност да пише тук в Четвъртък :read:

 

за местоположението

Спирката на трамваите, на кръста, която е в посока Хемус. Като се тръгне по СЪЩИЯ тротоар надолу (към Хемус) отдясната страна има самостоятелна стъклена постройка - това е заведението. Пада се след читалището и градинката (мале, съществува ли още тази градинка???? Като бях мъничка имаше едно павилионче - правеха страхотни понички там :blink: )

Ако съм объркала нещо останалите ще ме поправят :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за упътването :mellow: .Вече получих ЛС и разбрах къде е, но все пак информацията беше полезна, благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фолк! (демек f**k) Аз ще се изрепетирвам в петък, че се очертава няк'ва свирня уикенда и ще пропусна срещата... жалко, 'щото ми се щеше да се запознаем.

Еми, следващия път.

Пийте и за мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да напише още някакъв ориентир за това заведение,защото аз нещо не разбрах за коя градинка става въпрос :)

Коя е спирката на трамваите?

Тази след подлеза на НДК ли или следващата?

А градинката коя е? Тази която разделя Лозенец с Иван Вазов ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.